thiagotga

Thiago Azevedo Azevedo itibaren Tres Palmas, Küba itibaren Tres Palmas, Küba

Okuyucu Thiago Azevedo Azevedo itibaren Tres Palmas, Küba

Thiago Azevedo Azevedo itibaren Tres Palmas, Küba

thiagotga

Mükemmel rehber Kurumsal finansal tabloları okumanın temellerini öğrenmek için zaman ayırmak yatırımlarınız, işiniz ve iş kararlarınız hakkında daha fazla bilgi sahibi olmanıza yardımcı olabilir. John A. Tracy temel finansal raporlar için açıkça yazılmış bir rehber sunmaktadır. Size nasıl bir araya geldiklerini ve neden önemli olduklarını gösterir. Açıkladığı kavramlar üzerinde çalışırken güven kazanacaksınız ve öğrendiklerinizi tanıdık şirketlerin finansmanı için kullanmaya başlayacaksınız. Tracy'den daha küçük bir öğretmenin elinde, bu kavramlar kafa karıştırıcı olabilir. Aslında, tüm tartışma aklınıza bir sis gibi inen güçlü bir uyuşturucu haline gelebilir. Bunun yerine, bu kitap onu ilginç ve açık hale getiriyor. Herkesin finansal farkındalığa ihtiyacı var. getAbstract, bu değerli girişin gerçek iş verilerini okumayı öğrenmek için iyi bir başlangıç noktası olduğuna inanıyor. Yeni yöneticiler Tracy'nin bir kapı açtığını ve sizi daha önce kilitli bir odaya girmeye davet ettiğini görebilir.

thiagotga

Genellikle Hemingway'den hoşlanıyorum ve yavaş yavaş seçimleriyle çalışıyorum. Bugüne kadarki favorilerim Güneş de Yükseliyor ve Kimin İçin Çan Gişeleri. Bu kitap Yaşlı Adam ve Deniz'i andırıyordu, çünkü ilk ana karakterimiz Harry, sorunlarını birleştirmeye devam eden bir dizi kötü karar verdi. Umutsuz zamanlarda ayakta kalmak için mücadele ediyor, ama bir şeylerin bir araya gelmesini sağlayamıyor gibi görünüyor. Durumu kötülükten kötüye gidiyor. Okuyucu Harry'nin ruhuna göz atar ve onun güneş tarafından yapılan dışarının altında iyi bir adam olduğunu görür. Denizi, karısını ve kızlarını seviyor, çok çalışıyor ve iyi yapmaya çalışıyor. Hemingway kitabının yarısında aniden yeni karakterler, olağan zenginler ve zengin olmak istiyorlar ve biraz sordid yaşamlarında gezinirken, hepsine sahip olduğunuzda bile, bazen hiçbir şeyiniz olmadığını ve hayatın parmaklarınızın arasında kum. Hala okumaya değer buldum - diyalog tek başına her şeyi canlandırdı: Tamamen barda ayakta durmayı hayal edebiliyordum, fan yumuşak bir şekilde tepeden tırnağa, pencerelerde tuz kokusu, erkekler bronzlaşıyor ve yıprandıklarında yıllarca terleme şişeleri ile lekeli koyu kahverengi ahşap bir bara yaslanmış kısa dalgalı cümleler. “Sakin ol,” dedi Harry. "Takılma." "Takılı değilim," diye cevapladı Albert, "Beni getir." "Sakin ol." "Neden beni götürmüyorsun?" "Sakin ol." 1920'lerde / 1930'larda Florida Keys ve Küba dünyasına büyüleyici bir bakış.

thiagotga

Kurgusal olmayan bir favorim olan bu kitap, Güney'in değerli taşlarından biri olan Savannah ile ilgili karanlık taraf ve gerçek hikayelerle ilgili. Gerçekten iyi bir okuma.

thiagotga

bu yazarın geçmiş kitapları kadar iyi değil, sonsuza kadar sürüklemeye başlıyor

thiagotga

I couldn't believe this book. It was amazing!

thiagotga

This book instantly captures the audience as it is sensitively written. The story of a young girl who struggles to make sense of the letters on the page. As her classmates mock and tease her it becomes an emotional strain weighing on her confidence and self efficacy. Elements of teasing and bullying are present in the story and may open the topic of discussion of how to build a supportive class. She ponders why is it that she is the only one that can't read in a family who values education so much. She takes refuge in her drawing skill and late in elementary school one teacher in particular notices her troubles and helps her become a reader. Use this book to show students that it is ok to have difficulty and that they can achieve success in learning. Struggling students are sure to identify with the main character here and it may turn a new leaf in reviving students motivation to learn when it has proven difficult. Note the creative teaching methods the teacher used to reach the student.

thiagotga

I happen to really like Sophie Kinsella, her books just make me laugh and are entertaining to me. Not sure who I would recommend them to as not everyone would like them.

thiagotga

This is the first book that I can remember that has made me uncomfortable as I read it. I've read a lot of weird and disturbing stuff, but none that gave me the same feeling of discomfort. Looking at humanity from the perspective of Bruno, an ape that had gained language, was insightful, uncomfortable, and incredibly interesting. The beastiality made me uncomfortable, but the story made me question why it bothered me and to think about what really makes someone a person. The graphic nature of Lydia's forced abortion disturbed me too. I would have given it 5 stars, but it did get a bit wordy and the plot dragged at times.

thiagotga

Thought-provoking novel exploring citizens' viewpoints of the guilt or innocence of a Japanese-American accused of murder just after World War II.