kroemermanf939

Kaitlyn Wright Wright itibaren Sauzelles, Fransa itibaren Sauzelles, Fransa

Okuyucu Kaitlyn Wright Wright itibaren Sauzelles, Fransa

Kaitlyn Wright Wright itibaren Sauzelles, Fransa

kroemermanf939

Ancak, manhattan'ın üst yaşam tarzlarını gerçekten eleştiren ilk kitaplardan biri olduğu için puanlar, sonun berbat. bazen komik, bazen acı verici, gerçekten dadı dadı "dadı" dışında bir isim olsaydı - Ben aslında bir roman için kullanmak için biraz aptal bir hile gibi hissettim. (biz anne babalar onun hakkında hiçbir şey düşünmüyoruz, tamam mı?) hala, ben ayar için bir enayi ve üzücü olan şey, ne sıklıkta durum böyle. ikinci kitaplarının (Citizen Girl) nasıl olacağı ile ilgileniyorum. umarım küçük bir şeyler öğrenmiş olacaklardır.

kroemermanf939

Bu kitabın komik olması gerekiyordu. Sanırım öyle, ama aynı zamanda, Yankee'nin çoğunun Güney "kültürü" hakkındaki önyargılarını ne yazık ki doğruladı. Bunu bu Eylül ayında kitap kulübümle tartışmak ve tüm Güney üyelerinin perspektifini almak (ve diğer Kuzeylilerin benimle aynı fikirde olup olmadığını görmek!)

kroemermanf939

Bu kitabı, bulabildiğim kadar yasaklanmış ve zorlanmış kitap okuduğum bir süre boyunca okudum. Bu kitaba meydan okunduğuna şaşırdım ve şaşırmadım. Özellikle seksin tanımlayıcı olmadığı için saldırgan olmadığı için değildim. Ancak, lezbiyen olduklarını fark eden iki kız hakkında olması, bunun yasak olduğunu, hatta üzgün olduğunu düşündüğüm için beni şaşırtmadı.

kroemermanf939

I loved this book so much! I love the history... it was very interesting and so rich of details. I recommend this book for anyone who is interestd in archeology and history.