nubaiakari6b72

Nubaia Barsha Barsha itibaren Kurin'ka, Poltavs'ka oblast, Ukrayna itibaren Kurin'ka, Poltavs'ka oblast, Ukrayna

Okuyucu Nubaia Barsha Barsha itibaren Kurin'ka, Poltavs'ka oblast, Ukrayna

Nubaia Barsha Barsha itibaren Kurin'ka, Poltavs'ka oblast, Ukrayna

nubaiakari6b72

Büyüleyici! Keşke Underhill "Neden Alıyoruz: Orta Doğu ve Asya" versiyonunu yazarsa ....

nubaiakari6b72

Sürümümle birlikte gelen ücretsiz CD, bu kitabı gerçekten buna değer kılan şeydir. Aynı zamanda ince detaylı çizimler ve akıllı hikaye yapısı.

nubaiakari6b72

Bu kitabı dün gece bitirdim. 4 farklı sesle 4 ana karakterin hikayesi olduğu için bu kitabı çok beğendim. Bir süredir okuduğumdan farklı bir roman türü, daha koyu tonlar (hepsi intihar etmek için aynı yere vardıklarında buluşuyorlar), ama hoşuma gitti. Tipik Hornby müzik / edebiyat referansları.

nubaiakari6b72

Gerçekten hızlı tempolu. Gerçek bir Leonard klasiği, gerilim. Kesinlikle o gerçek dünya onu ısırır.

nubaiakari6b72

Bu kitabın 3 / 4'ünü okudum ve bıraktım. Dini inançlarıma katılmayan birçok dini felsefe içeriyordu. Çok fazla felsefe ve yeterli arsa değildi.

nubaiakari6b72

I read this book in middle school. Like 1984 and Fahrenheit 451, it's a 'what if we let them take over the world' book. It's kind of hard to read but a good one to read for the life's lessons. I should probably read it again.

nubaiakari6b72

I saw a copy of this in a used bookstore today, and remembered that I liked the series, of which this is the third book. The others are "At the Going Down of the Sun" and "In the Morning." I do not remember them too well, so I have a rereading to look forward to. I do remember that I did not like it as well at the Cazalet series by Elizabeth Jane Howard.