tcnielsen8

Thomas Nielsen Nielsen itibaren Borek Wielkopolski, Polonya itibaren Borek Wielkopolski, Polonya

Okuyucu Thomas Nielsen Nielsen itibaren Borek Wielkopolski, Polonya

Thomas Nielsen Nielsen itibaren Borek Wielkopolski, Polonya

tcnielsen8

Harika bilimkurgu! Hikaye bugünden geçmişe ve kendi içine geri okundu.

tcnielsen8

Bunun için büyük umutlarım vardı. NYC tarihi kurgu fikrini seviyorum (Pete Hamill'in Forever ve Emily Barton's Brookland'ı sevdim), ama bu kitaba giremedim. Arsa dokuma ve çok ilginç değil. Karakterlerin hiçbiri hoş görünmüyor. Zaman zaman zekice, muhtemelen daha çok Poe fanatikleri için. (Usher Evi'nin Düşüşünün ilk satırındaki imaya yakalandım, ama diğerleri, eminim, kafamın üzerinden geçtim.) 460+ sayfa kitabına 300'den fazla sayfa okuyarak sağlam bir deneme yaptım. . Ve o zaman yatırımıyla bile pes ettim.

tcnielsen8

Evet, Piyango. Ama en sevdiğim Jackson hikayeleri yalnızlık hakkında - kahve titremelerini, modaya uygun tabakları, işe yaramaz kıyafetleri, erkek arkadaş olarak umutsuz patronları tanımlamak ve otobüse binip inmek için Shirley'den daha iyi bir şey yok.

tcnielsen8

I liked this book a lot more than I thought I would, and also liked it despite all the teenage, goth angst. I think it would very much appeal to the teenage demographic. Something about the writing and the characters reminds me vividly of the manga storytelling style, although it may just be because of the pretty boy on pretty boy sex. All in all a fun, light read with a perfect haunting tone.