annw

Ana Weihm Weihm itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Ana Weihm Weihm itibaren Texas

Ana Weihm Weihm itibaren Texas

annw

Bu kitabı yazarın popülaritesi nedeniyle aldım ve büyülü güçlere sahip fantezi ve karakterlerden hoşlandığım için kitabın öncülünü beğendim. Ne yazık ki, bir kitap satın almadan / okumadan önce daha bilinçli bir karar vermeme yardımcı olmak için iyi okumaları kullanmadan önceydi. Aslında kitabı sevmeye başladım ve karakterlerle ve arsa gelişimiyle ilgileniyordum, ancak sonuna doğru bir yerlerde korkunç sözler için korkunç bir şekilde yanlış gitti! Son hayal kırıklığı, iç karartıcı ve ani. Bence okumak için zaman kaybı.

annw

Zor çünkü orada çok şey var. Gerçekten beğendim, ancak tüm nüansları ortaya çıkarmak için iyi bir sınıf konuşması aldı. İki kez okuyun ve birisiyle konuşun. Tercihen zeki biri.

annw

A good series of short short books completely ruined, once again, by Hollywood. When the fuck are they ever going to get King's shit right? You DON'T put Tom Hanks in your movie! You DON'T put that guy from Evening Shade in your movie! You DON'T put Michael Clarke Duncan in your movie! For the love of Christ!