yeagofull

Bryan Delgado Tabaco Delgado Tabaco itibaren Uluçam, Kıbrıs itibaren Uluçam, Kıbrıs

Okuyucu Bryan Delgado Tabaco Delgado Tabaco itibaren Uluçam, Kıbrıs

Bryan Delgado Tabaco Delgado Tabaco itibaren Uluçam, Kıbrıs

yeagofull

Pek çok açıdan, Dolaşmış, şimdiye kadar okuduğum en iyi YA kitaplarından biridir. Açık, açık, vahşice dürüst ve ihale ediciydi. Ancak, okuduğum en iyi YA kitaplarından biri olmasına rağmen, aynı zamanda en kötüsünden biriydi. Fakat bekle! Yani mümkün olan en iyi şekilde. En kötüsü buydu çünkü beni korkuttu; Onu almayı hayal ettim çünkü sevimli kahramanı Grace'in hemen köşesinde korkunç bir şey olduğunu biliyordum. Dolaşmış beni boğazından yakaladı ve sıktı, kavrama asla gevşemedi, kitabı bitirdikten sonra bile. Birçok yerde okumak çok zordu ve dehşet duygusu mideme doğru ilerledi. Flip tarafında, tüm bu şeyler onu şimdiye kadarki en iyi kitaplardan biri yapıyor. Genellikle bir kitap sizi bu kadar tamamen tutamaz ve kitabın bir parçasını, neredeyse mürekkebin kendisini hissettirir. Grace'in hissettiği her şeyi hissettim; Acıdığında incindim, mutlu olduğunda mutluydum. Dolaşmış, kendine saygılı herhangi bir YA sevgilisi için mükemmel bir kitap. Birçok gencin karşılaştığı sorunların kalbine girmek cesur ve korkmaz. Gerçekten dikkat çekici bir okuma.

yeagofull

Büyük bir madde değil, Lee'nin romanının sevgilisi için, romanı bu kadar harika yapan şey harika bir yolculuk. Özellikle diğer yazarların karakterleri ve hikayeyi bu kadar kalıcı kılan şeyleri anlama fırsatı buldum. Murphy'nin belgeselini görmek için sabırsızlanıyorum.

yeagofull

Translating...

yeagofull

This quick read will pull you completely into Luke's story. Luke lives with the very real danger of being found and killed, and this is his story of changing the world he lives in.

yeagofull

Lots of fun. The Clint Eastwood movie plays very close to the book.