inasim

Nasim Imreish Imreish itibaren Biswalpali, Odisha 768107, Hindistan itibaren Biswalpali, Odisha 768107, Hindistan

Okuyucu Nasim Imreish Imreish itibaren Biswalpali, Odisha 768107, Hindistan

Nasim Imreish Imreish itibaren Biswalpali, Odisha 768107, Hindistan

inasim

Bu hikayede bir şefin gelişimi hakkında tam bir alt metin var. Aynı zamanda yaşam boyunca karar verme ve her an neyin doğru olduğuna dair sezgisel bir anlayışa güvenme ve asla geriye bakma ve ikinci tahmin etme hikayesi.

inasim

Benedictines tarafından yönetilen bir ortaçağ kalesi, keşişler tuhaf yollarla öldürüldü ve gizemi çözmek için bir Fransisken gönderdi. Aynı zamanda ılımlılık, bilgelik ve özgürlük için bir savunma. Bu perçinleme romanını çok sevdim.

inasim

Onyedi yaşında Eddie Savage iki şey öğrenir: birincisi kardeşi Steve'in gizli çalıştığıdır. İkincisi, kardeşi öldü. Eddie, Steve'in ölümünün koşullarından şüphelenir ve Kelly ailesine sızmak ve patron Tommy Kelly hakkında daha fazla bilgi edinmek için bir işe girerek ayak izlerini takip etmeye karar verir. Bunu Tommy'nin güzel kızı Sophie aracılığıyla yapıyor - ama onun için mi düşüyor? Ve çok derine mi giriyor? Bu parlak bir kitaptı! Tommy Kelly'nin gizli ve gölgeli dünyası ve adamlarını almaya çalışan eşit derecede uğursuz bir bölüm, birinci şahıs perspektif yazımının samimi tarzı ile nabız gibi atan hayata getiriliyor. Biz her zaman Eddie'nin kafasındayız, gözlerini izliyor ve yakalandığı olayların acısını ve paniğini hissediyoruz. Yazma tarzı, biri sizi oturmuş ve bu hikayeyi sözlü olarak anlatıyormuş gibi. okumayı zorlayıcı ve ısrarcı yapar. Bu kitabı iki oturumda yiyip bitirdim - ve gün işimi goddamit yapmak zorunda olmasaydım bir tane olurdu! İşe öğle yemeğimde başladım ve kendimi Eddie'nin hayatında hemen yakalandım, işe geri döndüğüm noktaya kadar buldum çünkü biraz daha okumak istedim. Long Reach'ta beni çeken bazı sahneler var, bazıları beni çekirdeğe şok etti. Peter Cocks, yeraltı suçlarının çok kötü dünyasını tasvir etmekten geri durmaz. Aslında kitabı okurken kendimi kandırırken buldum, uzağa bakmak istedim ama yapamadım. Benim için Long Reach'in en iyi yanı Eddie'nin kendi ahlaki pusulasını merak etmesi. Kelly ailesine ve günlük hayatlarına çekilirken, şirketlerinden zevk alır ve kimsenin tamamen kötü olmadığı düşüncelerini ele almak zorunda kalır. Suç patronları eve gidip aileleriyle birlikte vakit geçirecek, Pazar öğle yemeklerini pişirecek ve köpekleri yürüyüşe çıkaracaklar. Eddie'nin ahlaki pusulası karıştıkça, üzerinde durduğu fikirleri düşünürken buldum, bu da tüm cazibe ve kalpsiz olma tehlikesiyle karşı karşıya olan bu romana gerçek bir sıcaklık sağlıyor. Ben de son ekledi - Eddie oturdu ve her şeyi açıkladı hiçbir temiz final sahneleri vardır. Eddie'yi asılı bırakıyoruz - ve bu muazzam doruk ŞİMDİ ikinci kitabı istememi sağlıyor! Daha hızlı yazın Mr. Cocks! KESİNLİKLE bu kitabı okuyun. Eddie Savage formunda fantastik bir kahramanı ile parlak, kalbi durduran eğlence. Yaygın olarak okunmayı hak eden müthiş çekici yazı. Şimdi satın al!

inasim

Bu kitabı Marley ve Ben'in ilk ortaya çıktığı günlerde okumayı düşündüm (ilk olarak hangi kitabın okunacağı konusunda kendimle yaptığım bir tartışma idi). Bu kitabı çok eğlenceli buldum ve başlangıç ve insanlar ve köpekler "Üç köpek fırın" arkasında okuma zevk. Bunun Marley ve Ben kadar iyi olduğunu söyleyemem, ama yine de iyi bir okuma.

inasim

I love him!

inasim

I finished this while I was sitting in Taco Bell eating before my next class. I was in tears and I'm sure that everyone thought I was crazy or something. Such a great book. But definitely have tissues on hand.