alenchez

Alena Klinovskaya Klinovskaya itibaren 3860-227 Beduido, Portekiz itibaren 3860-227 Beduido, Portekiz

Okuyucu Alena Klinovskaya Klinovskaya itibaren 3860-227 Beduido, Portekiz

Alena Klinovskaya Klinovskaya itibaren 3860-227 Beduido, Portekiz

alenchez

Tamam vc emin bir hikaye nasıl oluşturulacağını biliyor!

alenchez

Bu klasik Amerikan yolculuğu. Kerouac bir dahiydi. Ne sevmiyor?

alenchez

Bu muhtemelen şimdiye kadar okuduğum en güzel romandı. Hindistan'da üniversiteye gitmeye çalışan, ancak çekici iki Avrupalı kadın ve bir çok charasmatic öğrenci asi tarafından çekilen genç bir adam hakkında. İçindeki bölümler çok güzel.

alenchez

Kitaplarının çoğunda olduğu gibi, onu bırakamadı. Yazısı çok ilginç. Gray ve Cassidy arasındaki ilişkinin büyüdüğünü görmek hoşuma gitti.

alenchez

Kitap tamamen büyükannenin hikayesine odaklansaydı, ona beş yıldız verirdim. Torunla ilgili tüm gereksiz hikayeleri atmak, diğer 200 sayfa için bir delik haline getirdi.

alenchez

Şimdiye kadar bu eğlenceli bir hikaye. William ve Maddy çok tatlı bir çift. Maddy'nin çalıştığı yerdeki tüm yaşlı insanları seviyorum. William yıllarca saklanmış bir Ejder idi ve şimdi tamamen farklı bir dünyada tekrar insan olmayı öğreniyor. William çok eski moda ve Maddie'nin koruyucusudur. Ancak, motorlu bisiklete binen kara derilerinde modern topluma uyum sağlamaya çalışıyor. Motorlu bisiklette iri bir adam ... araba sürerken arkaya binmek için arkaya dönüyor. Ona evde bir çok neşe ve heyecan veriyor. Ooo çok tatlı.

alenchez

Lisede ve son zamanlarda tekrar okuyun. Harika kitap! Bencillik ve materyalizm boldur. Ve gözler izliyor !!

alenchez

I really liked this one- I love her books anyway, but this was such a great story!

alenchez

An amazing conclusion to this series. If you liked Chronicles of Narnia and Harry Potter then I strongly suggest The Chronicles of Prydain. Definitly a must-read for any fantasy lover.