makemo

Vasya Kolotusha Kolotusha itibaren Waverley, NS, Kanada itibaren Waverley, NS, Kanada

Okuyucu Vasya Kolotusha Kolotusha itibaren Waverley, NS, Kanada

Vasya Kolotusha Kolotusha itibaren Waverley, NS, Kanada

makemo

Kitap, küçük bir bilim kurgu / fantaziyle karıştırılmış, tarihi kurguların tuhaf bir karışımı. Tuhaf bir kitap ve ne kadar hoşuma gittiğine şaşırdım. Bu kitabın sık sık sansürlendiğini duymak da şaşırtıcı. Audible'da dinledim ve Ethan Hawke'nin anlattığı hikayeyi beğendim ve yazarla birlikte 10 dakikalık soru-cevap ile bitiyor.

makemo

17 günde 17 kitap. Kendime meydan okurken bile, meydan okumayı seviyorum! ;)

makemo

İkinci Dünya Savaşı sırasında Japonlar / kamplar hakkında çok şey öğrendim

makemo

Bu kitap ilginç, ama genel olarak biraz hayal kırıklığı yarattı. Vardığı sonuçlar ne dünyayı parçalayan ne de hacimliydi.

makemo

Yine, en büyük korkum ölüm ve ölü şeyler. Bu kitap, tabu konusunu çok daha az korkutucu yapan çok keyifli bir okuma ...

makemo

Eski, gerçek bir cinayet davasının yeniden anlatılması.

makemo

I enjoyed this book; it's in a similar vein to Andrea Barrett's wonderful novels, in that it combines 18th-century science and real historical characters with fiction. It's essentially two parallel tales -- the story of naturalist Joseph Banks and his mysterious lover Miss B, and modern-day taxidermist Fitz and his lodger Katya -- linked by a mysterious missing stuffed bird. [return][return]The problem I had with it was that the 18th-century parts were much more compelling than the 20th century ones; I loved the way he'd used real historical evidence to construct a plausible story about Banks and his nameless lover, and the development of their story was touching. The modern characters never really came alive in the same way -- they were all a bit wooden -- and the "mystery" of the bird and the various people looking for it never really built up enough suspense to be thrilling; it was pretty obvious that eventually Fitz would find it, and I guessed the "twist" in the d