piensaenpixels

Jimena Catalina Gayo Catalina Gayo itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Jimena Catalina Gayo Catalina Gayo itibaren Texas

Jimena Catalina Gayo Catalina Gayo itibaren Texas

piensaenpixels

Bu muhtemelen şimdiye kadar yaşadığım en komik sanat eseri. Ignatius J. Reilly, Jones veya bu kitaptaki diğer karakterlerden hiçbirini asla unutmayacağım.

piensaenpixels

Bu kitabın başlığı içeriği güzel bir şekilde özetliyor. Yazar, kuşkusuz, tamamen nevrotik bir annedir. Kendisinin devam etmekte olan bir çalışma olduğunu fark ettiği izlenimini edindim ve düzensiz davranışlarını ve dogmatik olma eğilimini azaltmaya çalışıyor. Okumayı çok seviyorum ve çok okumama rağmen, bir gün TV'den vazgeçmek benim için çok zor. Yazarın bazı ilginç noktaları var, ama onu No TV konusunda bir "zealot" olarak tanımlayan kocasıyla anlaştım.

piensaenpixels

Bu kitabı uzun zaman önce bir arkadaşımın güçlü tavsiyesi üzerine denedim, ama asla birkaç sayfadan fazla yapmadım. Kitap kulübüm daha sonra film çıktıktan kısa bir süre sonra seçti, okuma şansı yakaladım. Başlangıç biraz yavaştı, ama hikayenin hayatta kalma kısmından keyif aldım. Kitap kulübü toplantımın ana konusu olan büküm sonunu çok sevdim. Ayrıca manevi unsurlardan bahsetmek için çok zaman harcadık.

piensaenpixels

Loved it - way more so than the Da Vinci Code. COuld not put it down!

piensaenpixels

This pleased me nearly as much as it did when I was a kid. Give it to your niece or nephew.

piensaenpixels

Great murder mystery with a sweet love story and a dash of paranormalcy! Immediatley bought the next book to see where Jay and Vi end up...