piensaenpixels

Jimena Catalina Gayo Catalina Gayo itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Jimena Catalina Gayo Catalina Gayo itibaren Texas

Jimena Catalina Gayo Catalina Gayo itibaren Texas

piensaenpixels

Bu muhtemelen şimdiye kadar yaşadığım en komik sanat eseri. Ignatius J. Reilly, Jones veya bu kitaptaki diğer karakterlerden hiçbirini asla unutmayacağım.

piensaenpixels

Bu kitabın başlığı içeriği güzel bir şekilde özetliyor. Yazar, kuşkusuz, tamamen nevrotik bir annedir. Kendisinin devam etmekte olan bir çalışma olduğunu fark ettiği izlenimini edindim ve düzensiz davranışlarını ve dogmatik olma eğilimini azaltmaya çalışıyor. Okumayı çok seviyorum ve çok okumama rağmen, bir gün TV'den vazgeçmek benim için çok zor. Yazarın bazı ilginç noktaları var, ama onu No TV konusunda bir "zealot" olarak tanımlayan kocasıyla anlaştım.

piensaenpixels

Bu kitabı uzun zaman önce bir arkadaşımın güçlü tavsiyesi üzerine denedim, ama asla birkaç sayfadan fazla yapmadım. Kitap kulübüm daha sonra film çıktıktan kısa bir süre sonra seçti, okuma şansı yakaladım. Başlangıç biraz yavaştı, ama hikayenin hayatta kalma kısmından keyif aldım. Kitap kulübü toplantımın ana konusu olan büküm sonunu çok sevdim. Ayrıca manevi unsurlardan bahsetmek için çok zaman harcadık.

piensaenpixels

Loved it - way more so than the Da Vinci Code. COuld not put it down!

piensaenpixels

This pleased me nearly as much as it did when I was a kid. Give it to your niece or nephew.

piensaenpixels

Great murder mystery with a sweet love story and a dash of paranormalcy! Immediatley bought the next book to see where Jay and Vi end up...

piensaenpixels

The information provided lays out some concepts that seem intuitive now, which made it all the more interesting when considering what happened in history to achieve this new thinking. The writing style has been noted by some as "flowery" or "verbose" (to them I'd say avoid Hawthorne) but I did not find such criticism warranted. The chapters are lengthy at 50-60 pgs each which isn't the style I prefer and there certainly is a lot of repetition in making his points. However, in the author's defense, the repetition helps the information stick, especially when dealing with many different regions, dates, and diseases. Overall, the book is a good read (see what I did there) and works as a precursor to Diamond's "Guns, Germs, & Steel." Highly recommended for all vax-deniers.

piensaenpixels

I thoroughly enjoyed the book. Capote is an interesting person, and I'm also a Harper Lee fan. The book is lengthy, but I found it to be a page-turner just to see what Capote was up to next.