natali-buid5a9

Natali Quevedo Quevedo itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Natali Quevedo Quevedo itibaren Texas

Natali Quevedo Quevedo itibaren Texas

natali-buid5a9

Bu kitap çok iyi başlıyor: göründüğü gibi olmayan genç bir çocuğun ölümü. Ancak, inanca meydan okuyan garip bir James Bond esque "gerilim" e dönüşüyor. Şehirde Smilla ile ölümü çeşitli temaslar aracılığıyla araştırıp trajediyi anlamaya çalışıyor. Bu kısım güzel, güzel bir şekilde ilerliyor. Yarısına kadar bir gemiye biniyor ve ne olduğunu ve neden olduğunu tamamen izliyorum. Başlangıç olarak, tekneyi hayal etmek benim için zor. Yazar, gemiyi ve çeşitli oda ve mesafeleri tanımlamaya büyük özen gösterir. Yine de hiç bir teknede bulunmadım, o yüzden nereye gizlice girdiği ya da çeşitli güvertelerin nerede olduğu hakkında hiçbir fikrim yoktu. Arsa da kafa karıştırıyor. Tüm insanları takip edemedim. Kimin arkadaşı, kiminle başkalarına bağlı olduğunu, vb. Hatırlamak zordu. İnanılmaz görünen bir ton şiddet de vardı. Bir noktada Smilla aynada kendine bakıyor ve sahip olduğu yaraların sayısı saçma ve yine de kusursuzca dolaşıyor. Ayrıca ihtiyacı olan tek şeyin bulmaya başladığı bir sürü tesadüf var. Sonunda, kitabın son kısmı için buza iniyor, o zamana kadar bitmesi için hazırım.

natali-buid5a9

güzel? Evet. ama aynı zamanda önerdiği idealin insanlık dışı olduğu zaman dehşet vericidir.

natali-buid5a9

Bir yılını Ekvador'daki Barış Gücü'nde geçiren bir kadının öyküsü, işvereniyle evlenir ve ardından 3 yılını Uganda'da CARE ile geçirir. Yazar, yazında kendinden hoşgörülü görünüyor, ama elbette, Uganda'da yaşayan deneyimlerinin tanımını gerçekten sevdim. Burada verilenler için çok fazla çaba sarfediyoruz, üçüncü dünya ülkelerinde en az bir süre hayatlarını yaşamayı seçenlerin huzuru içinde olmamak zor. Afrika'da daha iyi kitaplar var.

natali-buid5a9

Bu klasik hakkında henüz söylenmemiş bir şey söylemek zor. Bir çocuk kitabı değil; daha ziyade yetişkinler için çocuklar hakkında bir kitap. Bu nedenle, ilkokula ait değildir, ancak 16 yaş ve üstü herkes için okunması gerekir. Mark Twain'in kitap boyunca etkilediği lehçe zordur, ancak devam eden okuyucu ödüllendirilir. Huck Finn'in ırkçı olduğuna ya da köleliği onayladığına inanan herkes kitabı okumadı ve Mark Twain'i tanımıyor. O ya da herhangi bir çağın en büyük yazarlarından biri değildi, aynı zamanda zamanının önde gelen atılımcısıydı.

natali-buid5a9

Yeni favori kitabım! Hızlı ve kolay okunur, ancak sürükleyici ve sizi memnun eder.

natali-buid5a9

This book was AWESOME!!!!!!!!!!!!!!!!!

natali-buid5a9

This was a decent story, although a bit contrived at times. It did require a bit more effort in thinking than Crusie books tend to require, but it still was an easy listen. The audiobook was a bit different, in that it had two different narrators: one male, one female. It took about a CD to get used to, but after that, the story flowed rather well. Overall, the book remained entertaining throughout and is a great listen when on the road.