giacomoser0a49

Giacomo Sernicola Sernicola itibaren Comberbach, Cheshire West and Chester, İngiltere itibaren Comberbach, Cheshire West and Chester, İngiltere

Okuyucu Giacomo Sernicola Sernicola itibaren Comberbach, Cheshire West and Chester, İngiltere

Giacomo Sernicola Sernicola itibaren Comberbach, Cheshire West and Chester, İngiltere

giacomoser0a49

Virilio'yu önce üniversitede, dünya hakkında ne düşündüğümü anlamayacak kadar küçükken okudum. Şimdi 26 yaşındayım (ayda 27!) Ve dünya hakkında ne düşündüğümü tam olarak biliyorum. Bence zamanın hızlanması ve teknoloji ile dünyanın daralması son derece uygun. Virilio'nun yazımı derinlemesine ve kavrayışlıdır ve anlaşılması son derece zor değildir. Sorun şu ki, süper muhafazakâr ve şeylerin nereye gittiğine dair biraz kıyamet w / r / t teknolojisi. Gördüğüm gibi, internet hiçbir yere gitmiyor, neden buna karşı öfke? Elbette, kolaylık, hız ve her yerde bulunma adına büyük bir otantiklikten fedakarlık yapıyor, ancak matbaa gün içinde aynı şeyi yapmadı mı? Kimse kitaplardan kurtulmamız gerektiğini söylemiyor. Aslında, teknopfoblar, İnternet'in kitapların kaçınılmaz ve yakın yenilgisini yakıyor. Geleceğe 100 yıl gibi hızlı bir şekilde ilerleyin ve aynı insanlar ____ 'nın İnternet'i nasıl eski hale getirme tehdidinden ve ne bir trajedi ve c'den şikayet edecekler. Her neyse, Virilio'nun fikirlerinin çoğu kesinlikle vibe yapabileceğim fikirlerdir, ancak sonuçları en azından Bilgi Bombasında oldukça gericidir. Yine de onun eşyalarını okumaya devam edeceğim. Çünkü iyi. Muhafazakârlar daha liberal düşünürleri okumalı ve v / v. Bu bir gerçek.

giacomoser0a49

Margaret Mead annesi ve babası Gregoy Bateson'du - bu yüzden hayatı dikkat çekici ve sıra dışıydı. İlginç bir kitap, ama wordy. Bu, gözümde yüzer olduğum ve o zamandan beri üzüldüğüm zamandı.