bionicrlz5b7a

Robert Pans Pans itibaren B.Gonapaputtuga, Andhra Pradesh 532292, Hindistan itibaren B.Gonapaputtuga, Andhra Pradesh 532292, Hindistan

Okuyucu Robert Pans Pans itibaren B.Gonapaputtuga, Andhra Pradesh 532292, Hindistan

Robert Pans Pans itibaren B.Gonapaputtuga, Andhra Pradesh 532292, Hindistan

bionicrlz5b7a

Bu benim en az sevdiğim Patterson romanlarından biriydi. Karakterlerin hiçbirini umursamam dışında yanlış bir şey yok. Hikayenin çoğu Maggie'nin bakış açısıyla anlatılıyor. Genç bir eş olarak, çocuğunu korumak için küfürlü kocasını öldürdü. Muhteşem bir şarkı yazma ve şarkı kariyerine devam ediyor. Ancak hikaye, zaten başarılı olduktan sonra mevcut kocasını öldürmek için yargılanmayı bekleyen hapishanede oturduğu flashback'lerde anlatılıyor. Duruşmasının sonucundan korkmak yerine sinsi ve kendini beğenmiş durumda. Sonu çok öngörülebilirdi. Patterson'un olağan yazısına kadar değil.

bionicrlz5b7a

This book has interesting ideas that can be applied to almost every situation you encounter. I'm interested in trying to apply some of the concepts in my work with different teams at my school in the fall. Maybe I'll have more feedback after I see how easy it is to apply the information presented. Overall, a decent but not great book.

bionicrlz5b7a

Baldacci weaves a good tale. This is the third one in the camel series that I have read (not reading them in order).