dplain

Kwangjae Han Han itibaren Lavec, Laos itibaren Lavec, Laos

Okuyucu Kwangjae Han Han itibaren Lavec, Laos

Kwangjae Han Han itibaren Lavec, Laos

dplain

Doğrudan okunacak bir kitap değil! Bunu, uygulamaları geliştirmek için bir rehber olarak kullanmak en iyisidir. İçerdiği bilgiler sezgisel görünmekle birlikte, en devrimci olanı organize etmenin yoludur. Ajansımız prosedürü oldukça hevesli bir şekilde uyguluyor ve bunun faydalı olacağına inanıyorum.

dplain

Yicky. Bütün karakterlerden nefret ettim. Nesir gereksiz yere çiçeklendi ve son tamamen öngörülebilirdi. Çizimler düştü ve bunu sivil pro yerine okudum, böylece yaptığımı söyleyebilirim. Ve yarın derse girip bir aptal gibi görüneceğim. Aptal!

dplain

Aşkın gibi güzel bir tür hariç, benim gibi mulatti hakkında. Dünya büyüleyici ve bence daha fazlası hakkında yazılmalı, ama bu biraz kibardı.

dplain

Meh. Ne söyleyebilirim? Kitabı oldukça etkileyici buldum. Kadınlara, vajinalarının, yalnızca bir kısmı olmasa da, onların en önemli kısmı olduğuna inanmalarını sağlamak gibiydi. Çok sıkıcıydı. Belki de zevkli bir şekilde kapalı görüşlü ya da korunaklı değilim. Vajinanız ve neyi temsil ettiği veya bir kadın veya onun gibi bir şey hakkında huzursuz ve sıkı hissediyorsanız, belki bundan zevk alırsınız. Bastırılmış ya da gururlu hissetmeyen biri için, bu zaman kaybı gibi görünüyor. Yine de bunun için birkaç şey söyleyeceğim: 1. Hikayelerin bazıları eğlenceliydi. 2. Bir şey öğrendim - am sözcüğü aslen olumlu bir kelimedir. 3. Bunu okudum ve bir tiyatro yapımı olarak görmedim. Arkadaşlarım ve ben bunun bir kitaptan çok bir yapım olarak daha iyi olacağına karar verdik.

dplain

Translating...

dplain

4,5 yıldız Bu kitap hiç de istisna değildi, çok daha iyi oldu! Alaycı, garip sosyal zorluklar ve kendi hayatının tadını çıkarmak ve andan zevk almak isteyen, hem sürükleyici hem de akraba olan bir hikaye için yapılan ana karakterle eğlenceli, eğlenceli bir okuma hakkında konuşun. Ormanda bir yıl orkestra çaldım, ancak bando grubunda lisede grupta olmanın nasıl bir şey olduğu hakkında hiçbir fikrim yok, ancak Elise'in hikayesini okumak bana yaptıklarıyla ilgili daha fazla fikir verdi. Erin Donnie's, bu kulübün dışında olmanın nasıl bir şey olduğuna dair gerçekçi bir tasvir yarattı. Elise'in hikayesini takdir etmek için bir grup üyesi olmanıza gerek yok. Ebeveyninin hedefleri ve hedefleri dışında adım atmak ve kendi hedeflerini keşfetmek ve yapmak istediğini öğrenmek için mücadele ederken tanımak için eğlenceli bir karakter. Yol boyunca kendisi ve gerçek bir arkadaş olmanın ne anlama geldiği hakkında çok daha fazla şey öğrenir. Elise, Fransız kornası / mellophone oyuncusu olarak inanılmaz bir yeteneğe sahip parlak, son derece zeki bir karakter, ancak insanların becerilerinden ciddi şekilde yoksun. Grup pratiği ile ne kadar disiplinli olduğunu takdir ettim, ancak şu ana kadar bu zavallı kız ne kadar eğlenceli olduğunu bilmiyordu. Hikayesi lisenin anılarını geri getirdi ve Erin'in liseye başlamanın nasıl bir şey olduğunu harika bir şekilde yapma şeklini sevdim. Yeni arkadaşlarla tanışmak, iyi bir izlenim bırakmak, bando ile ilk performansınız olduğunda (hiç yapmadığım) karışıklık yapmamak, hayatta ve okulda nişinizi bulmaya çalışmak ve bununla nasıl başa çıkacağınızı öğrenmek Sizi hala bir yetişkin olarak değil, biraz görmek isteyen ebeveynlerinizle mücadele etmeye devam ediyoruz. Elise'in Marching Band arkadaşlarına bayılıyorum. Komikler ve Elise için çok büyük bir destek. Ayrıca, hepsinin birbirleriyle pek çok şekilde ilişki kurabilmesini seviyorum, özellikle ebeveynlerinin her birinin üzerlerinde ne kadar zor olduğunu. Erin'in yazdığı muhteşem! O gitmek gitmek dikkatimi çekti ve gerçekten bu kitap okumaktan keyif aldım. Bu gerçekten o eğlenceli, hızlı okumalardan biri, lisede Marching Band'ın tüm eğlencesini gerçekten kaçırmışım gibi hissettirdi. Oh, hikayede olan tatlı küçük romantizmden bahsetmeyi unutamam. Bu, gerçekçi, temiz kesim ve buna cesaret ediyorum, orta sınıf öğrencilerinin, gençlerin ve yaşlı YA hayranlarının seveceği büyüleyici kitaplar. Bu kitabı almanızı tavsiye ederim!

dplain

Kendi yazımı araştırmak için okudum - okumalısın.

dplain

This guy writes so well and gets you so into the details of the actual case. I have loved all of his books.

dplain

There was a spell in high school when I read every and any Ray Bradbury book I could get a hold of. This is one of those, and while not as crazy science fiction as Isaac Isamov, it's nonetheless good stuff.

dplain

I'm really not good with reviews, and all I have to say is that I really enjoyed it. And I might pick up some other books by Meg Wolitzer. The book seemed well paced; I enjoyed the characters a lot. I also couldn't put it down. I was walking through the halls of my school with my nose in the book.

dplain

In 1997, after many invitations, David Hare, a fifty-year-old British playwright, finally visited the fifty-year-old state of Israel while his play Amy's View was in rehearsal in Tel Aviv. During his visit, he traveled around the country, and his discussions with Jewish settlers encompassed the idealism, contradictions, and paranoia at the heart of modern Zionism in the wake of the assassination of Yitzhak Rabin. In the play that resulted-written to be performed by the author himself-Hare offers a meditation on this extraordinary trip to both Israel and the Palestinian territory, questioning his own values as searchingly as he examines the powerful beliefs of those he met.