lschumanb7c0

Lindsay Schuman Schuman itibaren Novokrasnivka, Donetsk Oblast, Ukrayna itibaren Novokrasnivka, Donetsk Oblast, Ukrayna

Okuyucu Lindsay Schuman Schuman itibaren Novokrasnivka, Donetsk Oblast, Ukrayna

Lindsay Schuman Schuman itibaren Novokrasnivka, Donetsk Oblast, Ukrayna

lschumanb7c0

Bu kitap en iyi ihtimalle okuyucunun savaşın azgınlığı hakkında bilgi vermek için harika bir iş çıkarıyor. Bana neler olup bittiğini çok daha iyi anlamamı sağlayan mükemmel küçük hikayeler. Başlıkla ilgili bir sorunum var: Yanlış Savaş. Demek istediğim doğru savaş ne lan? Bay West bunu benim için hiç netleştirmiyor. Bunun yanıltıcı bir başlık olduğuna inanıyorum. Alt başlık ile ilgili bir sorunum var: Kum, Strateji ve Afganistan'ın Çıkış Yolu. Bay West bize gerçekten çıkış yolu vermiyor; sadece olduğunu düşünüyor. Pakistan'a atlayıp Taliban'ın barınağını yok edebileceğimizi öne sürüyor gibi görünüyor. Bu yeterince basit olmalı, değil mi? Pakistan şimdi çöküşün eşiğinde. Biz onu kenara itmek istemiyoruz. Sahip olduğum başka bir sorun: Bay West, Usame bin Laden'in o ülkeye kaçmasının Pakistan'ın hatası olduğunu ima ediyor gibi görünüyor. Bin Ladin'in kaçtığı Bush yönetiminin hatası olduğu neredeyse evrensel olarak kabul edilmektedir. Bush'un büyük bir gafıydı. Batı, bin Laden'in kaçışından bahsettiğinde Bush'un adından bile bahsetmez. Yine de, yıllarca ihmalden sonra Başkan Bush'tan savaşı devralan Başkan Obama'yı eleştirmek için çok zaman harcıyor.

lschumanb7c0

favorilerimden biri. o kızlar gerçekten birbirinden farklı komikti. Şimdi bu getto kitaplarından gerçekten hiçbir şey öğrenemezsiniz hiçbir şey olumlu değil ama hey iyi zaman geçti

lschumanb7c0

Incredible story. Teaches you about life and other cultures and having hope.

lschumanb7c0

http://nhw.livejournal.com/1028958.html?#cutid1[return][return]This was the last official Target/Virgin adaptatation (a few remaining stories were produced in book form by fans subsequently) and therefore also the last Second Doctor novelisation and the last in the impressive series of five Dalek novelisation by John Peel. I have to say that I am among that heretical minority who regard the original story here as of less than top quality: the plot is absurdly convoluted, requiring both the Doctor and the Daleks to behave out of character, and Victoria as a new companion is awfully wet. But having said that, Peel improves on the original in a number of ways, giving the characters more comprehensible motivations, and embedding the narrative in the Dalek continuity he has been developing. I still preferred his others, but this is a good effort.