ph423r

Caleb Franklin Franklin itibaren North Talang Ubi, Talang Ubi, Muara Enim Regency, South Sumatra, Endonezya itibaren North Talang Ubi, Talang Ubi, Muara Enim Regency, South Sumatra, Endonezya

Okuyucu Caleb Franklin Franklin itibaren North Talang Ubi, Talang Ubi, Muara Enim Regency, South Sumatra, Endonezya

Caleb Franklin Franklin itibaren North Talang Ubi, Talang Ubi, Muara Enim Regency, South Sumatra, Endonezya

ph423r

Bu kitap zincirden çıkmıştı. Nikki ve Nicole'un nasıl biraraya geldiklerini çok sevdim ... Çok önemli.

ph423r

Hızlıca okunan bir kitap, bana Londra'ya seyahat etmeyi hatırlatıyor ... Nasıl düşündüğünü seviyorum.

ph423r

Normalde, bir kitabı başlattıktan sonra gerçekten bitirmeye çalışıyorum, ancak bu kitapta daha fazla zaman geçirmek için "okumak" listemde çok fazla olduğuna karar verdim. Bölüm 3 (s. 35) sonuna kadar geldim ve istifa ettim. Time Out New York Dahlia Finger'ı “depresif mizah” ile “unutulmaz bir kahraman” olarak nitelendiriyor. Depresif haklı. Bu 35 sayfa başıboş yazı yazma beni depresyona soktu. Karakterlerin hiçbiri sevilmez. Yazı kaba. Kanser tanısı ve işlevsiz ailesi ile anlaşmaya çalışan bir kargaşa hakkında okumak istemiyorum.

ph423r

Bebek: Kısa Hikayeler. Daphne Du Maurier… Daphne Du Maurier, şüpheli atmosfer ve bükülmüş karakterler yaratabilen bir yazar olarak biliniyor. Gençliğinden gelen bu kısa öykü kitabı her iki sayıyı da hayal kırıklığına uğratmıyor. Evet, hikayelerden birkaçı cilasız veya şişmiş (Mizaçta Bir Fark, Oyuncak Bebek), ama burada da gerçek hazineler var. 'Ve Şimdi Baba Tanrı'ya' ve 'Picadilly' karakterleri iç karartıcı parlak çalışmalar. 'Limpet', bir kadını (Elizabeth Taylor'ın Meleğini anımsatan) şaşırtıcı bir hikayesidir, kendini ima eder ve yolundaki herkesin hayatlarıyla felaket etkisi yaratmaya çalışır. Neyse ki, bu masalların birkaçında çoğunluğun alaycı, baskıcı ruh halinin aksine, sinsi komik bir rahatlama var. Du Maurier hayranları ve kısa öykülerinde beklenmedik bir bükülme sevenler için önerilir.

ph423r

Kitap grubunda tartıştıktan sonra kitabı daha çok seviyorum. Kitapta bazı harika açıklamalar var.

ph423r

My favorite Harry Potter book ever. Its best thing? The time travel adventure.