mqs1033eec2

Mohammed Alsalhi Alsalhi itibaren East Brady, PA, Birleşik Devletler itibaren East Brady, PA, Birleşik Devletler

Okuyucu Mohammed Alsalhi Alsalhi itibaren East Brady, PA, Birleşik Devletler

Mohammed Alsalhi Alsalhi itibaren East Brady, PA, Birleşik Devletler

mqs1033eec2

Berlin 1947 - hayatın devam etmesi gereken harabelerde bir şehir. Tam ortasında çukur ve baykuş, arkadaşları, kardeşleri ve anneleri. Babalar nadirdir; düştüler ya da esaret altındalar. Yenilebilir bir şey, hamster gezileri ve karaborsa satın alımları günlük yaşamın bir parçasıdır. Ve ihtiyaç duyulan zamanlarda yakın geçmişin bir incelemesi geliyor - on iki yıllık Nazi diktatörlüğünün dökülmesi o kadar kolay değil. Pit ve Eule ve arkadaşları moloz dünyasıyla anlaştılar. Harabelerde oynarlar ve daha sonra bir zorla girmeye karışan bir çete oluştururlar. Çocuklar kaçmak, bodrum katında harabelerin altında saklanmak ve gömülmek zorunda ... Bu kitabı okulda okudum ve çok sevdim. Bu, birkaç kez okuduğum birkaç kitaptan biri. Hikaye aynı zamanda heyecan verici ve eğiticidir, çünkü savaş sonrası dönem ve o zamanki gençlerin endişeleri hakkında çok şey öğrenebilirsiniz.

mqs1033eec2

her zamanki okumam değil, ilgi çekici. Kitap, 20. yüzyılın klasik bestecilerini kapsıyor ve çalışmalarını neyin etkilediğini açıklamaya çalışıyor. En çok sanat üzerindeki kültürel ve jeopolitik etkilerle, özellikle İkinci Dünya Savaşı etkileriyle ilgileniyordum. Ayrıca "kariyer olarak besteleme" yi ve o dünyanın neye benzemesi gerektiğini düşünmek eğlenceliydi. Alex Ross harika bir yazar.

mqs1033eec2

Beastly klasik Güzellik ve canavar üzerinde modern bir bükülme. Başkalarının maddi ve yüzeysel güzelliğinin altına bakmak ahlaki zaman kadar eski bir masaldır. Alex Flinn, bu yaşlıyı bugünün gençliğinin ilişki kurabileceği bir şeye dönüştürmek için dikkate değer bir iş yaptı. Onu sevdim! :)