adobe3f48b

United Creations Creations itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu United Creations Creations itibaren Texas

United Creations Creations itibaren Texas

adobe3f48b

Şehvet, ihanet, ölüm, hastalık ve egzotik yerliler ... Hızlı bir okumada daha ne isteyebilirsiniz?

adobe3f48b

Rachel Morgan ve Hollows aka Cincinnati'den asla yorulmam. Son zamanlarda bu seriyi tamamladım ve çok memnun oldum. Kim Harrison bir süredir bu diziyi yazıyor olsa da, hala tazeydi. Düşündüğümden biraz daha uzun sürdü. Kitabı biraz aşağı düzenleyebilirdim. Bazıları tahmin edilebilirdi ve Rachel ve Pierce arasındaki aşk sahnesi geldiğini ve biraz acele ettiğini biliyorsunuz. Umarım Bayan Harrison bu ilişkiyle bir yere gitmeyi planlıyor ama nefesimi tutmayacağım. Korkarım Kisten Rachel'ın büyük aşkı ve diğer herkes mahkumdur. Bir Rachel Trent çiftinin şaşırtıcı ve harika olmasına rağmen, sanırım. Bu dizideki diğer kitaplardan herhangi birini okuduysanız, bu kitabı alıp da okuyun. MOstraly, Rachel'ın güçlerinde nasıl büyüdüğüne odaklanıyor ve tam olarak ne olduğu hakkında daha fazla şey öğreniyor, küçük bir romantizmle aksiyon dolu. Bu diziyi okumuyorsanız, yapmalısınız. Bence paranormal seven herkese hitap edecek.

adobe3f48b

Adamım ah adamım. Bu sürümü çok daha iyi seviyorum. Birleştirilmiş inceleme: Vay canına. Her erkek böyle yazsaydı, dünya daha da kaotik olurdu; homurdanan kızlar ve sevdiklerinizi mutlu etme riski ile. Her erkeğin böyle yazması gerektiğini söylemiyorum, ama varsayımsal erkeğim, ya da rüyalarımda bir anda, uyandığımda uyandım. ... Açıkçası samanlıkta iğne bulmaya çalışmak gibi, ama Clary onu buldu. Bir kız hayal edebilir, değil mi? Birleştirilmiş inceleme: * Büyük spoiler. Vay. Vay vay vay. VAY. Üçlemenin en iyi kitabı. Eller aşağı. Hayattaki tüm dikkat dağıtıcı şeyler olmasaydı, bu kitabı bir gecede alevlendirirdim. Jace'nin öldüğünü öğrendiğimde gözyaşlarına yakındım. AMA BUNU YAPMADI! Tanrıya şükür. Clary ve Jace ve hayatlarıyla ilgili tüm fantastik şeyleri yaşadım ve Valentine korkuttu onu bıçakladığında, o dünyaya girmeye ve kendimi boğmaya hazırdım. Eğer yeterince ninja olsaydım. Dürüst olmak gerekirse Sebastian'ı (Johnathan) çok sevdim, o zamana kadarki en büyük kötü adam / antagonist olmasına rağmen. Onunla ilk tanıştığımda çok sakindi, toplandı ve kibardı ve gerçek renklerini gösterdiğinde masalar 540 derece döndü. Ne kadar aldatıcı olduğu düzenliydi. xD TMI'nin kalitesinin yazıldığı gibi düşeceğinden korktum, ama olmadığı için çok mutluydum. Bir şey olursa, gittikçe iyiye gidiyordu. Bu diziyi tekrar okurdum ve hala yeni şeyler keşfediyormuşum gibi hissediyorum. Düşmüş Melekler Şehri ortaya çıkana kadar bekleyemem! Elimde Clockwork Angel var ve umarım TMI kadar iyidir. Cassandra Clare en iyi 5 yazarımdan biri. (:

adobe3f48b

There is no archaeological evidence supporting the Exodus myth. Where one would expect many archaeological sites produced by tens of thousands of people wandering the Sinai for decades, there are essentially none.

adobe3f48b

Beer Blast could be categorized into two separate genres: business marketing and history. Considering the subject matter, beer being sold in America, and me being a history nut I thought, 'worst comes to worst I'll read the history half of this book and dump it when the boring business section comes along.' However, Van Munching writes a very personal, very humorous account of what methods the "Big Beer Companies" (read: assholes) use to convince us, the ignorant consumers, to purchase their brew above any others. I was surprised and saddened to hear how Schlitz dropped the ball and, subsequently, their future. The 'business' section that I described was one-sided and personal. However, it was thoroughly readable and enjoyable. Van Munching was the third of his lineage to work with Heineken America (his grandfather and father were both successful presidents of the company), so his accounts of the obnoxious Jim Koch of Samuel Adams infamy, Corona 'Mexican Piss Beer,' and the fake Lowenbrau all read as informative, but bitter. Fortunately, the few aspects of this book that read unprofessionally do not detract from the entertaining overall message. After checking the book's sources, I see that Van Munching referenced one book very heavily, so I will be looking that work up in the future.

adobe3f48b

D'Aulaires' Book of Norse Myths is an excellent introduction into the world of Norse myths for young and old alike. The illustrations are lovely and the myths well written and easy to follow.