zulqurnain6126

Zulqurnain Aftab Aftab itibaren Panjarepar, Maharashtra 441205, Hindistan itibaren Panjarepar, Maharashtra 441205, Hindistan

Okuyucu Zulqurnain Aftab Aftab itibaren Panjarepar, Maharashtra 441205, Hindistan

Zulqurnain Aftab Aftab itibaren Panjarepar, Maharashtra 441205, Hindistan

zulqurnain6126

Daha önce söylemediğim bu kitap hakkında ne söyleyebilirim? Aklımda iki kişinin Claire ve Jamie'den nasıl bir araya geldiklerine şüphe yok. Onları düşündüğümde kalbim çırpınıyor ve sonra yedikleri yılı bir araya gelebilecekleri yerde kaybettiklerini düşünerek gidiyor. Bu kitabı sevdim çünkü Brianna anne babasını arıyor ve sadece bu kızın zaman dilimi için yapılmadığını söylemek istiyorum. Demek istediğim, Stephan Bonnet'in sadece seks alışverişinde bulunmak istediğini nasıl anlamadı? Beni yanlış anlamayın, onun için üzülüyorum, ama yine de, ne istendiği biraz açıktı. Bu karakterin daha komik hale geldiğini söylemeliyim, eğer mümkünse. Jamie ve Ian'ın Roger'ı dövdükleri anı anladım (Brianna'a tecavüz edeceğini düşünerek) kötü sonuçlanacaktı ve sadece olayların ortaya çıktığı sahneyi sevdim. Korkunçtu, ama yine de çok komikti. Ama işlerin sona ermesi beni neredeyse ağlattı - neredeyse. Dizi boyunca Jamie'nin her zaman güçlü bir adam olduğunu biliyordum, ancak Fraser's Ridge'de kendi topluluğunu kurabildiği gerçeği beni mutlu ediyor çünkü bu adamın dokuz hayatı falan var. İnsanlar onu öldürmeye çalışır ve hemen geri atlar. Her ne kadar Lord John Gray ve William ile ilgili her şey neredeyse Claire için su işleri getirmemi sağladı, çünkü hiçbir eşin olmaması gereken bir pozisyondaydı ve onu affedebileceği gerçeği aşklarının güçlü olduğunu gösteriyor. Brianna ve Roger'ın yapması gereken bazı şeyler var, ancak Diana'nın bu maçları yapma şekli, eksik bir bulmaca gibi çok iyi uyduklarını biliyorsunuz. Voyager kadar ileri giderseniz, buraya devam edin. Geçmiş romanlar kadar aksiyon yok, ama sizi koltuğunuzun kenarında tutacak çok şey var. Ve bunun gelecek romanlara tonlarca tonu var!

zulqurnain6126

Bu Stein'ın doktora tezidir. Husserl'in proteini Stein, Husserl'in fenomenolojisinin ilginç bir bükülmesini alır ve modern felsefeyi rahatsız eden Kartezyen solipsizminden bir çıkış yolu sunar.

zulqurnain6126

This novel is really several intertwined shorter stories, most with both realistic and mystical aspects also intertwined. The result was good stories and a good "feel" as I was reading, but I was left thinking maybe I missed some of the connections between the stories?