deborahfrendo

Deborah Frendo Frendo itibaren 6678 BR Oosterhout, Hollanda itibaren 6678 BR Oosterhout, Hollanda

Okuyucu Deborah Frendo Frendo itibaren 6678 BR Oosterhout, Hollanda

Deborah Frendo Frendo itibaren 6678 BR Oosterhout, Hollanda

deborahfrendo

Başlangıçta bu kitabı lisede okudum ve gerçekten ilgimi zirveye çıkardı çünkü ailemin kültürü hakkında bir kadın bakış açısıyla daha fazla şey öğrenmeye çalışıyordum. Her zaman favori olmuştur, çünkü yazar karakterlerin seslerini yeterince geliştirmek için iyi bir iş çıkarır, böylece kişi hikayelere çekilebilir ve gerçekliğini anlayabilir.

deborahfrendo

Bu kitabı uzun zamandır okumak istiyordum ve hayal kırıklığına uğradım. Temel hikayeyi sevdim, ama yazıyı belirsiz ve arsa oldukça tahmin edilebilir buldum. Avcılar ilk zikrederken, ne olacağını biliyordum ve ne zaman umursamadım. Karakterlere bağlı hissetmek istedim, ama hissetmedim. Golding'in maskelerin gücünü nasıl ortaya çıkardığını sevdim ve toplumun çöküşüyle ilgili yorumunu takdir ediyorum, ancak bunun ötesinde, bu romanın sadece iyi olduğunu düşündüm. Ayrıca, üç mevsim Kayıp'ı izlemeden önce bu kitabı okumam gerektiğini düşünüyorum.

deborahfrendo

Keşke Cormac similes'i sevdiği kadar bir şeyi sevseydim.

deborahfrendo

Her zaman ana karakterin birinin günlüğünü bulduğu büyük bir kitap hayranıydım ve anlatı günümüzdeki eylem ile geçmiş olaylara ışık tutan günlük girişleri arasında değişiyor. Düzgün yapılırsa, bu olay örgüyü ileriye taşımak, karakterler hakkındaki hikayeyi ortaya çıkarmak ve hikayeye ana karakterinkinden başka bir boyut veya ses vermek olabilir. Goodman bunların üçünde de başarılı. Buna ek olarak, sonunda üç (üç!) Bükülme var, biri için asla gelmediğini gördüm. Bir kitap okumak beni yatak zamanımın ardından uyanık tuttu, ama tüm cevapları elde edene kadar tamamen durduramadım beri bir süre oldu. Arcadia Falls, en sevdiğim kitaplardan biri haline geldi! Şunlar için idealdir: Plaj okumalarından biraz daha fazla zeka ve gizem isteyen piliç okuyucular ve bayanlar kitap kulüpleri. Tavsiye edilmeyen kişiler: dudes.

deborahfrendo

Bu eğlenceli ve hızlı bir okuma. 19. yüzyılın ortalarında Amerikan Katolik ailelerinin ve din adamlarının hayatlarına ilginç bir bakış sağlayan ve ilginç bir roman. Bir rahip olarak yazarın bakış açısı onu daha da ilginç hale getirdi.