franciscoguerrero

Francisco Guerrero Guerrero itibaren Puigpelat, Tarragona, İspanya itibaren Puigpelat, Tarragona, İspanya

Okuyucu Francisco Guerrero Guerrero itibaren Puigpelat, Tarragona, İspanya

Francisco Guerrero Guerrero itibaren Puigpelat, Tarragona, İspanya

franciscoguerrero

Callie McFay, küçük Fairwick kasabasındaki bir kolej tarafından kiralanmaktadır. Oradayken, gece rüyalarında ona bir inkübüs gelir, kelimenin tam anlamıyla hayatını baştan çıkarır. Bu arada, gençken rüyalarına işkence eden aynı kuluçka gibi görünüyor. Kasabaya yerleşirken kasaba halkının normal, değirmen kasabası halkı olmadığını fark eder. Bunun yerine, cadılar, vampirler, şeytanlar ve diğer dünyasal yaratıkların rengarenk bir çeşitliliğidir. Callie'yi kurtarmak için, şeytan sevgilisini hayatını emmeyi başarmadan önce hayallerinden kovmaları gerekir. Kitap romantizm altında kategorize edilir, ancak bir tane gibi okunmamıştır.Bu kitap, Rebecca'nın sahip olduğu aynı karanlık ve ciddi tondadır. Kitap hızlı değil. Bizi Fairwick kasabasına ve topluluk karakterlerinin hayatlarına götüren etli bir yolculuk. Kimin kim olduğunu tam olarak hatırlayamadığım bir noktaya geldi, ama bu benim zevkimi azaltmadı. Diğer karakterlerin hayatlarını görmek hoşuma gitti. Kitaplar da yavaşça başlıyor, ancak hıza alıştıktan sonra kendimin tadını çıkarmaya başladım. Bayan Dark'ın kitabı özenli bir şekilde, büyük bir incelikle yazılmıştır ve gösterir. Kendimi karakterlerle ilgiliydim, ne olduğumu görmeye istekliyim, yanlışlıklarıma rağmen. Başlangıçta kitabın tadını çıkardığımdan pek emin değildim. Callie bazen sinir bozucu olabilir ve insan erkek arkadaşı Paul ile olan tüm durumun yabancı olduğunu ve dahil edilmesine bile gerek olmadığını hissettim. Ama ilerlerken, kendimi çok eğlendiğimi fark ettim. Onu çok sevdim. Bayan Dark buna bir devam filmi yazsaydı, anardım. * Bu eARC'yi dürüst bir inceleme karşılığında Netgalley'den ücretsiz olarak aldım *

franciscoguerrero

Bana şiir fikirleri sunmak için genellikle aktörlere veya televizyon kişiliklerine ihtiyacım olmamasına rağmen ... Seçtikleri uzun zamandır favorilerimden bazıları! Ve beni yeni FAV şiirlerimden birine tanıtmak için Phillip Seymore Hoffman'a bırak. Herkese çok nazik ve cesaret veren Jason Shinder'ı tanıyordum. O çok özlendi.

franciscoguerrero

started slow but I stayed up late to finish it

franciscoguerrero

I wasn't a huge fan of Perrotta's last book (which I reviewed on here a few years back), but thought, "OK, this is the guy who gave us Election and Little Children...I owe it to him to give this newest of his a go"). Somehow, I found myself disappointed yet again. It's not as though the story is a difficult or unpleasant read (well, the plot—which shares what happens to a community that has suddenly lost dozens of its residents to a Rapture-like mass disappearance—IS fairly depressing), but Perrotta's writing is strong throughout...so no, that wasn't the problem. I think it was just...this book didn't command my attention. A quick enough read, I finished it during a day of traveling. And only a week or two removed from its final pages, I couldn't even tell you the NAMES of the characters (I'm horrible with names though). Even the details of the plot and what happens to the main people in it are starting to get fuzzy to me. And maybe that's why I didn't love this book more. It just didn't stick with me. It didn't really TRY to stick with me. It just...well, for me, it just kind of was.

franciscoguerrero

funny as the hell, a must read 4 the collage years.

franciscoguerrero

I received this book from Goodreads First Reads for free. I found much of this book very interesting since I work in a lab where we do some of the genetic testing that's talked about in the book. I never had any idea of the costs involved with the testing or how the process of the testing was ever invented. An interesting and entertaining look at how innovation occurs and is stifled in the area of genetic research.

franciscoguerrero

Sometimes the book itself bugs me: it's sometimes a numbing whirlwind of facts and numbers, and at other points its a dry historical narrative. But other times its very engaging. And the content he presents is usually amazing. You could easily approach several chapters from a religious point of view and just be left in jaw-dropping awe of the complexity and elegance of the world that surrounds us. And, like all good science books, the more it explores what we know, the more it determines exactly *how much* we don't know... which in itself is mind-boggling.