neethu

Neethu Bliss Bliss itibaren Scunthorpe, Scunthorpe DN17 4PH, İngiltere itibaren Scunthorpe, Scunthorpe DN17 4PH, İngiltere

Okuyucu Neethu Bliss Bliss itibaren Scunthorpe, Scunthorpe DN17 4PH, İngiltere

Neethu Bliss Bliss itibaren Scunthorpe, Scunthorpe DN17 4PH, İngiltere

neethu

İlk başta, Bourdain'i kaba ve kibirli buldum. Cinsiyet ve uyuşturucular hakkındaki yazısının okurlarını “şok etmek” olduğunu ve biraz topal olduğunu düşündüm. Ancak, okuduğumda (ve ciddi bir ilaç problemi geliştirdiğini öğrendiğimde), daha önce düşündüğümden daha karmaşık olduğunu keşfettim. Bu kitabı okuduğumda dışlanmış güldüm. Restoran ambiyansıyla da ilgili oldum çünkü birkaç farklı yerde sunucu oldum. Gözlerimi, pazartesi günleri balık yememek ve yumurtalarım hakkında çok seçici olmak gibi hollandaise yarar sağlayanlar gibi birçok şeyi tüketiciye açtı. Çeşitli mutfaklarda yaptığı yolculuklarla ilgili bölümlerini yazarken, yavaş yavaş kendisiyle ilgili biraz bilgi veriyor ve oldukça ilgi çekici. Gerçek ama hafif bir şeyle ilgilenen herkes için iyi bir okuma.

neethu

Bu kitap, sembolizmle aşılanmış çok tatlı bir hikaye. Mesajını ilham verici buldum. Temel olarak: Hayat, hayallerinizi takip ederseniz en ödüllendirici bir yolculuktur.