vasiliy_kurkov

Vasiliy Kurkov Kurkov itibaren 43040 Specchio PR, İtalya itibaren 43040 Specchio PR, İtalya

Okuyucu Vasiliy Kurkov Kurkov itibaren 43040 Specchio PR, İtalya

Vasiliy Kurkov Kurkov itibaren 43040 Specchio PR, İtalya

vasiliy_kurkov

Dokunaklı hikaye.

vasiliy_kurkov

Gerçekten, 3,5 yıldız. Bu YA fantazi beni yakaladı, hikayeye emdi ve bırakmadı. Ana karakter olan Jason, en iyi şekilde fark edildi ve geliştirildi, ancak Koren, Elyssa, Randall, Tibbets ve diğerlerinden de keyif aldım. Ejderha Arxad da en ilgi çekiciydi. Bu kitapla ilgili beğendiğim şey, öngörülebilir bir kalıp izlememesi. Ejderhaların kendi sofistike kültürleri var, insanlar köle olarak. Her iki dünyadaki insanlar çoğunlukla köleler ya da kölelerdi ve bu muhtemelen değişecek gibi görünmüyordu. Valinin kibirli ve biraz bratty oğlu sorunun bir parçası olarak kalmak yerine çözümün bir parçası haline gelir. Hikaye anlatma güçlü bir silah olabilir. Hem genç erkekler hem de genç kadınlar cesur liderler olabilir. Bu kitap bir serinin başlangıcıdır ve maceranın bir kısmı tamamlanırken, birçok cevaplanmamış soru ve çözülmemiş sorun var. Yazarın anlatacak çok hikayesi var. Yazarın tarzı kolay ve eğlenceli bir okuma sağlar - okuyucunun eylemi, çok sayıda iletişim kutusunu ve hızlı hareket eden eylemi görmesini sağlayacak yeterli açıklama.

vasiliy_kurkov

İlk başta hikayeye girmek ve neden ileri geri zıplamaya devam ettiğini anlamak zordu. Ama hikayenin oluğuna girdikten sonra kitabı indirmek zor oldu!

vasiliy_kurkov

There is a lightness to the telling of this modern tale of a Muslim girl growing up in suburban Melbourne who decides she is going to become a full-timer. A full-time hijab-wearer, that is. She tells funny tales of being in a Catholic school and trying to fit in so going all the way in to the Confessional even though it was understood that she shouldn't. When the priest asks her what her sin was, she says only, "I'm Muslim." "Five Hail Marys and Five of the Lord's Prayer," orders the Priest. She also remembers being labeled slow in preschool because she was the last student to learn how to spell her name. And our protagonist's name? Amal Mohammed Nasrullah Abdel-Hakim.

vasiliy_kurkov

Reread it and loved it just as much as the first time