ciccandrea

Andrea Ciccaglione Ciccaglione itibaren Springfield, Barbados itibaren Springfield, Barbados

Okuyucu Andrea Ciccaglione Ciccaglione itibaren Springfield, Barbados

Andrea Ciccaglione Ciccaglione itibaren Springfield, Barbados

ciccandrea

İngilizce dersim için Heart of Redness'i okumak zorunda kaldım ve okuduğum için çok mutluyum! Bu, 150 yıl önce sömürgeleştirilmiş Güney Afrika ve apartheid sonrası Güney Afrika'nın paralel öyküsüdür. 150 yıl önce, iki kardeş, genç bir peygamberlik inancının farklı inançları üzerine bölündüler, sadece tüm sığırların katledilmesinin yeni nesil insanların (ataların) beyazlara gelip uzaklaşmasına izin vereceği uyarısı. Mucize hiç olmadı elbette ve birçoğu sonuç olarak açlıktan öldü. Günümüzde, Güney Afrika'da doğan ancak Amerika'da sürgün edilen ve eğitilen öğrenilmiş adam Camagu, İnananlar ve İnançsızlar arasında gelişmenin devam edip etmeyeceği konusunda devam eden bir savaşın ortasında kaldığı Deniz Kalesi'ne geliyor beyazların şirketlerinin toprakları köyleri için iyidir. Ayrıca gizemli ama tatmin edici bir aşk hikayesi var. Kızarıklığın Kalbi güzel yazılmış ve Zakes Mda, Gabriel Garcia Marquez ve Chinua Achebe gibi şeylerle karşılaştırıldı. Bu, çok iyi yazılmış olduğu için yiyeceğiniz bir kitap ve karakterlerin durumlarının artılarını ve eksilerini düşünürken yine de sizinle kalacak.

ciccandrea

Çokkültürlülük ve Suçluluk Politikası, dadı devletinin büyümesinin son derece entelektüel ve felsefi bir analizidir. Gottfried’in tezi, batı hükümetlerinin protestan inançların onları vatandaşların eğitimine ve kültürüne dahil etmeleri için piç haline getirilmiş bir versiyonu üzerine inşa etmeleridir. Okuması kolay bir kitap değil, okuyucuyu düşünmeye zorlayan bilgiler ve şeylerle dolu. Kurucular Ne Düşünür?

ciccandrea

Keith ve ben ilk çıkmaya başladığımızda, “en sevdiğin kitap nedir” sorusuna verdiği yanıt. O noktada materyalle evlendiğini hemen hemen biliyordum.

ciccandrea

Ne yediğiniz: mısır, mısır, mısır ve petrol. Mükemmel sanayileştirilmiş ürüne dönüşerek mısırın insanlığı nasıl kolonize ettiğini öğrenin. Bakire Yeni Dünya tarım arazileri, kötü hükümet ve petrokimya gübrelerinin nasıl büyük bir aşırı üretime yol açtığını keşfedin. Büyük işletmelerin, işlenmiş gıdalardan mısırla beslenen sığır etine ve etanole kadar fazladan kurtulmak için tasarlanan ustaca yollarını görün. Amerika'nın tek ürününün çevreyi nasıl öldürdüğünü, hayvanlara kabus zulmünü nasıl teşvik ettiğini ve ulusun sağlığını nasıl azalttığını öğrenin. Ve durdurmak için elinden geleni yapan birkaç kişiyle ziyaret edin. Kısacası, Amerikan diyetinin hikayesi. Ve esrar ve avlamanın beynin aynı bölgelerini teşvik ettiğini biliyor muydunuz?

ciccandrea

Bu kitabı çok beğendim. ve diğer tüm çalışmalarından nefret etmekten başka bir şey yapmamıştı. bu nasıl çalışıyor, ha?