dgmarafi

Mariana Ram Ram itibaren Granges, 3977, İsviçre itibaren Granges, 3977, İsviçre

Okuyucu Mariana Ram Ram itibaren Granges, 3977, İsviçre

Mariana Ram Ram itibaren Granges, 3977, İsviçre

dgmarafi

** spoiler uyarısı ** Ne için kullandığım için yeterince beğendim, iyileşirken hafif hızlı okuma ama hatırlayacağım ya da geçeceğim toprak yıkıcı literatürü sevmedim. Bu bir Oprah seçimi olduğunu ve Natalie Portman ile filme çekildiğini şaşırttı. Walmart bebek kavramı ve cahil beyaz çöp Amerika bakış açısını sevdim. Ancak, hikayenin geri kalanını yutmak zor buldu. Birincisi, Forney otistikmiş gibi görünüyor ve Novalee'nin ruhsuz Willy Jack'a çekilmekten bencilsiz Forney'e gittiğine inanmakta zorlanıyorum. İkincisi, Walmart'ta terk edildikten sonraki ilk 24 saat içinde yıllar boyunca ona yardım eden / kurtaran çok iyi ve ilginç insanlarla tanıştı. Son olarak, Willy Jack günahları için defalarca cezalandırılıyor gibi görünüyordu. Novalee'yi terk ettikten sonraki 7 yıl içinde, tüm eşyalarını ve arabasını kaybetti, hapse girdi, çete tecavüz etti, şarkı hakları çalındı, tekrar kırıldı, sonra bacakları kesildi. Gerçekleşen travmatik olan tek şey Lexie ve çocuklarına yapılan saldırıydı. Ancak, yersiz görünüyordu ve Novalee gibi sonunda Prince Charming'i tahmin edebileceği şekilde parladı. Klişe, tahmin edilebilir bir hikaye ama sizi bir uçak yolculuğuna çıkarmak için hoş.

dgmarafi

Büyük kal!

dgmarafi

Yazı zaman zaman oldukça kurudur, ancak genel olarak bu, sadece çevresel bir bakış açısından değil, aynı zamanda kültür ve zevk açısından da tarımsal sürdürülebilirliğin neden önemli olduğuna dair harika bir kitaptır.

dgmarafi

This book is in a word, heartbreaking. Purely fiction, it's a detailed account of a woman with early-onset Alzheimer's Disease. In college, I worked in Social Services of a nursing home, and spent a lot of time doing activities with the residents of the Alzheimer's Unit. I've seen a lot of first-hand behavior of patients with Alzheimer's Disease, and the effect that it has on families. But I had never considered what it must be like when the person is first diagnosed and knows that they are "losing their minds in handfuls." Since I hadn't known the people before they were diagnosed, I had no idea what their lives had been like before. This book is powerful stuff, very moving.