ricardopilguj

Ricardo Pilguj Pilguj itibaren Frankford, WV 24938, Birleşik Devletler itibaren Frankford, WV 24938, Birleşik Devletler

Okuyucu Ricardo Pilguj Pilguj itibaren Frankford, WV 24938, Birleşik Devletler

Ricardo Pilguj Pilguj itibaren Frankford, WV 24938, Birleşik Devletler

ricardopilguj

Paul Tripp basit bir soru sorar: "Günahın yıktığı bir dünyada verimli bir şekilde yaşamak nasıl bir şey?" Kitap boyunca bu temaya geri dönerek yorgun için pratik, İncil umut veriyor. Yaşamın ezici derecede zor görünen yönleri ile ilgilenir ve okuyucunun Tanrı'nın Ruhu'na giderek daha fazla güvenmesine, İncil'i okumasına, kiliseyle ilişkisine rehberlik eder. Tripp, gerçek yaşam örnekleri aracılığıyla güreşerek formülleri, adımları ve klişeleri önler. Tripp'in bir danışman olarak tecrübesi, kitabı net bir şekilde odaklıyor. Sıradan yaşamı yıkar ve Tanrı'yı çok sık tutup umutsuzluğa yol açan söylenmemiş değerleri ortaya çıkarır. Sonra, müjdeye cesaretle nasıl daha derine basacağını ve Tanrısal güveni nasıl geri kazanacağını gösterir. Broken-Down House büyük bir adanmışlık yapar. Bölümlerin uzunluğu ortalama on sayfa olup, geniş bir okuyucu yelpazesi tarafından erişilebilir. Kitabı en iyisi, günah lanetlenmiş bir dünyada yaşamanın gerginliğini hisseden yetişkin bir Hristiyanın eline bırakmaktır. Evli bir çiftin yaşamlarını, evliliklerini ve ailelerini Tanrı'nın değerlerine göre hizaladıkları için birlikte çalışması da yararlı olacaktır. Tripp, okuyucularına bir kez daha Hıristiyanları İncil'in ışığında yaşamaları için donatan düşünceli bir tome ile hizmet ediyor.

ricardopilguj

Bu kitap benim favorilerimden biri değildi. Resimler çok ayrıntılı olduğundan öğrencilerin hoşuna gidecek bir şey. Bu kitabı anaokulu veya birinci sınıf öğrencileri için onlara uzun bir masal örneği göstermek için kullanırdım.

ricardopilguj

Büyük bir espri anlayışı olan oldukça iyi bir yazar. Mizah hoşuma gitti, ama oldukça yumuşak bir gizem.

ricardopilguj

This recent treatment of one of the most important events of Classical history focuses on the seldom-told personal stories of individual soldiers and citizens. Thematic (rather than chronological) chapter organization, and frequent comparisons with more recent conflicts (Vietnam, Iraq, etc...) make for an engaging and accessible read.

ricardopilguj

This is one of the most impressive projects I've ever read in print. Before reading this tome, be aware that the last 100 or so pages contains a page-by-page (sometime panel-by-panel) explanation of sources and artistic decisions by Moore himself. This kind of work could qualify for a PHD most places. The story is Jack the Ripper's; more accurately, it's a tale about the murdering of prostitutes in a poor district of London. Moore has fleshed out the story of the prospective victims and potential conspiracies to create a true epic. If you can stomach it, it's not to be missed. (But it does require a strong stomach.)