xuminer36f66

Manning Tsui Tsui itibaren Obrubce, Çek Cumhuriyeti itibaren Obrubce, Çek Cumhuriyeti

Okuyucu Manning Tsui Tsui itibaren Obrubce, Çek Cumhuriyeti

Manning Tsui Tsui itibaren Obrubce, Çek Cumhuriyeti

xuminer36f66

Söylemeliyim ki, bu türdeki bir açıklamaya şaşırmam çok nadirdir - Yirmi yıldır okudum ve kandırması çok zor - ama kahretsin, bu beni buldu. Beni çok iyi yakaladı. A +++, Mayıs 2012'ye kadar acı çekerken tekrar okuyacağım. Hikayeyi bitirmek için saat 2'ye kadar kalmaya değer.

xuminer36f66

Jennifer Echols tarafından GOING TOO FAR için 2,5 / 5 yıldız. Bu kitabı çok sevdiğimi söylemek isterim. Gerçekten isterdim. Bir polise düşen bir baş belası kızın öncülü paha biçilmezdi. Suç işlediği için cezalandırıldığı sırada onun için düştüğü gerçeği çok komikti. İşte sorun yaşadığım şeyler: 1. Meg'in geçmişte başına gelenler yüzünden duygusal olarak çok kapalı olduğunu fark ettim, ancak anlatımında duyguların eksikliği beni duvarlara çekti. Ne olursa olsun onunla bağlantı kuramadım. Başkalarına kapalı olmak, ne hissettiğinizi göstermekle ve hiçbir şey hissetmemek arasında bir fark vardır. Meg'in Memur After'a düşebilmesi, ikinci kategoride OLMADIĞINI, başkaları için hissettiğini ve hissedebildiğini gösterdi. Onun en büyük şeyi istemediği şeydi. Bu nedenle, sürekli duyguları göstermeme, beni umursamamaya zorladı - ve ben Meg'in düşünceleri hakkında konuşuyorum. Yazar, Meg'in "paniklemeye başladım", "johnafter'a çarpıyordum" nasıl hissettiğini * anlattı *. Dürüst olacağım ve John'u sevmeye başladığında SİZE DAHA AZ diyemeyeceğimi söyleyeceğim. Açıkça söyleyene kadar düşünceleriyle değil, eylemleriyle değil. Bu, yazarın yazdığı kötü yazı - ve bunu söylemekten nefret ediyorum, ama doğru. Bizi, okuyucuyu, bu hikayeyi MC ile birlikte yaşamak ve bu onun durumunda olmanın nasıl bir his olduğunu bilmiyorsak, yazarın işidir, o zaman nasıl yapabiliriz? 2. Tamam, öyleyse, John 19 yaşında bir polisti ... kendi içindeki durum garip, ama ... ve belki de burada yanıldım, ama Meg 17 yaşında. 19 yaşında. o değil. Onamın yaşı, filan, filan, filan hakkında konuşmuyorum, ama YASAL olarak yetişkin değil ve COP. Bu kimsenin aklını başından geçmedi mi? Bu kitabı okuduğum süre boyunca, o gerçek bana bir neon yanıp sönen ışık gibi içmeye başladı. 19 yaşında ve 17 yaşında bir sorunum yok. Bir şey değil. Ancak, “sorumlu” ve yetişkin John'un nasıl davrandığını göz önünde bulundurarak, neden Meg'in reşit olmadığı ve neden onun COP olduğu gerçeği, onunla yatmasını engellemedi? Bundan dolayı bu hikayeyi tam olarak anlayamadım. Öyle görünüyordu, bilmiyorum yanlış mı? Polis olmasaydı, aklımdan geçeceğini sanmıyorum. Bu ironi için nasıl? Bu kitabı benim için saklayan tek şey John'du. Ona hayran oldum. Kim olmaz? Dışarıda çok sert ve sert görünüyordu, ama içeride sadece yaralı bir çocuktu. Kim böyle bir adamı sevmez ki? Keşke yazarın karakterlerini daha iyi adaletle bilmesini sağla. Her zaman onlarla yaşamak yerine, bunu dışarıda görüyormuş gibi hissettim. Bu sadece benim için çalışmıyor ve tamamen yazı stili ve tercihim. Sanırım Bayan Echols tarzı benim için işe yaramıyor ve sorun değil. Muhtemelen bundan dolayı artık eşyalarını okumam.

xuminer36f66

Maalesef bu son kitap ama önce ben okudum.

xuminer36f66

Jake, Plan B, Çizgi Romanlar'dan ayrılıyorum. Resimlerden hoşlandım. Yazar, Hecules’a sahip olduğunu hiç düşünmediğim bir mizah anlayışına sahipti. Çok kötü bir şekilde Hecules'ı izlemek istediğimi biliyorum ama VHS'de sahibiz ve VHS'nin nesli tükendi. Neyse, Hecule'nin 12 işçiliğini de hiç öğrenmemiştim. Sadece birkaçını duymuştum ve okumak çok engelleyici oldu.

xuminer36f66

Bu kitabın en iyi kısımları, onları yakalarsanız son derece eğlenceli olan Shakespearean şakalarıydı. Ancak, arsa, olağanüstü derecede yavaş hareket ediyordu (ve bazen de yok oluyordu). Genel olarak, gerçekten enteresan bir konsepte sahip, iyi bir baş karakter seçimi (Shakespeare'in kendisi) ve tüm Shakespeare hayranları için aşırı derecede "şakalar" ı içeren iyi bir kitap.

xuminer36f66

Aslında bunu birinciden biraz daha sevdim ve üçüncüsünü dört gözle bekliyorum.

xuminer36f66

Hayal gücü ustası.

xuminer36f66

Claire Cook, her yerde plaj okuyucular ve kitap kulüpleri için başka bir hediye ile geri döndü - En İyi Aşamalı Planlar. Bu, yuvasını boşaltmaya ve satmaya çalışan bir kadını içeren eğlenceli bir oyundur, böylece kocası ve kocası bir sonraki yaşam aşamalarına başlayabilirler (ne olabilirse). Ne yazık ki, bodrumdaki oğlum ve tenis kortundaki kocam, projeye pek yardımcı olmuyor. Sandy profesyonel bir ev ahırıdır (satışına yardımcı olmak için bir evi seçen kişidir), ancak sırayla kendi evini alamaz. Bu yüzden, Atlanta'da büyük bir otel işi ortaya çıktığında, uçağa düştü, gittiği sırada evini bitirmesi konusunda kocasına ultimatom verdi. Atlanta'da yeni evli kızı ile vakit geçirmeyi dört gözle bekliyor - aslında işi için bir ay eğitim alacak, Sandy'yi yeni kayınvalidesiyle beceriksizce yalnız bırakacak. Kek üzerine krema otel projesi için müşterisi onun arkadaşı aldatıyor gibi görünüyor - en iyi arkadaşı erkek arkadaşı. Evsiz bir kadına, bir sürü alışverişe ve çeşitli "birleştirilmiş" öğünlere karıştırın. Bu kesinlikle Cook için bir başka galibi.

xuminer36f66

Biraz karmaşık olabilir ve birçok gerçek var, ama genel olarak konu karmaşıklığı telafi edecek kadar ilginç.

xuminer36f66

İlki değildi.

xuminer36f66

Kate'in reco

xuminer36f66

Ülkemin Başkanının benden daha akıllı olması beni sürekli mutlu ediyor ve bu kitapla kanıtlıyor. Obama'nın bir devlet bilimcisi ve tüm sistemleri olduğu açıktır ve niyetlerin ve fikirlerin gerçeğe dönüşmesi için neler olması gerektiğinin farkındadır. Bununla birlikte, Başkan ve nasıl düşündüğü hakkında biraz daha fazla bilgi edinmek amacıyla bu kitabı alan ev sahibi için, kitap biraz ... kuru olabilir sanırım. Kıvılcım, Obama'nın yaşamı ve ailesi hakkında fıkraların yanı sıra temas ettiği diğer politikacılar hakkında eğlenceli gerçekler yayınlamasıyla ortaya çıkar. Partizanlık, anayasa, işbirliği ve uzlaşma konusundaki memnuniyet konusundaki uzun söylemleri, bu süre zarfında odaklanmanın daha zordur. Esnemek istemedim ama olmaya devam etti. Bu kitap ya kendileri siyasete karışan ya da konuya yoğun ilgi duyan insanlar, yani CSPAN bağımlıları için çok daha fazla. Yine de okuduğuma sevindim. Bana Başkan'a ve ne yaptığına çok daha fazla güveniyor ve bilmediğim siyasal sistem hakkında biraz öğrendim.

xuminer36f66

What a delightful book! Not overly-mannered, but a well-told tale worthy of Elizabeth Bennet and Mr. Darcy. I think I've just discovered a new favorite author!

xuminer36f66

I really liked this book. It is a real twist of the romantic story mixed with a little tradition of the epistolary novel. It is clever and fun and it will make you laugh. You might even shed a little tear. And just to promote how much Books inspire things, I decided to open my own Twitter account after I read this... Well, there is always hope.

xuminer36f66

A light read with some surprising deep thoughts behind it.

xuminer36f66

I'm not a great fan of this genre, but this was a really enjoyable read. I'll definitely be reading more of Fred Vargas' works.