edivaldopss

Edivaldo Silva Silva itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Edivaldo Silva Silva itibaren Texas

Edivaldo Silva Silva itibaren Texas

edivaldopss

Dürüst olmak gerekirse, özellikle bu kitap hakkında çok fazla hatırlamıyorum. Son ikisi sonuna kadar bir bulanıklık oldu. Bence merkez arsa Karanlık Kule için bile biraz garipti, ama yazı ve aksiyon bundan daha fazla. Sağlam çalışma Stephen.

edivaldopss

Ders verme açıkça güzel bir yazardır, ancak bu Çavdar'daki Catcher gibi dayanamayacağım başka bir kitaptır.

edivaldopss

Yayınlanma tarihine kadar önemli bir bilinç araştırması harika. Biraz şüpheci olan Schwartz, kendisini kendi araştırma konusu olarak kullandı. Eğlenceli ve bilgilendirici bir okuma. Özellikle insan potansiyel hareketinde çok az topraklama yapanlar için yararlıdır. Sorularınızın çoğuna cevap verecektir.

edivaldopss

1 gün okuyun, bunu koyamadım ... başka bir üçleme bağımlılığı gibi görünüyor!

edivaldopss

James Herriot'un bir başka iç açıcı öyküsü.

edivaldopss

I am a fan of sci-fi and loved this world that Stephanie Meyer created. This was a fascinating read, and while a little long (I think it could be a 100 pages less and not lose anything), I enjoyed this intriguing thriller about a changed earth.

edivaldopss

It took me a few years to get through this series because I'd only read one book every year or two (born from laziness, not disinterest!). Some of the novels are stronger than others, my favourites were the first two and the fourth. I love Douglas Adams' writing style and sense of humour. :)