nesvih

Nestan Mghebrishvili Mghebrishvili itibaren Verrières, 16590 Brie, Fransa itibaren Verrières, 16590 Brie, Fransa

Okuyucu Nestan Mghebrishvili Mghebrishvili itibaren Verrières, 16590 Brie, Fransa

Nestan Mghebrishvili Mghebrishvili itibaren Verrières, 16590 Brie, Fransa

nesvih

Kesinlikle benim tüm zamanların favorilerimden biri.

nesvih

Gerçekten benim için 3.5 yıldızlı bir kitap. Çok tahmin edilebilirdi, ama karakterler hoştu ve Shannon Hale'nin yazma tarzından hoşlanıyorum.

nesvih

Benimle bağlantılı bir kitabı okuduğumdan bu yana çok uzun zaman geçti. Belki de bir Michigan küçük kasabasından (Aşağı Yarımadası da olsa) ve hatırlıyorum, bu ayrı, ama iç içe hikayeler dizisindeki birçok karakterle bir şekilde ilgili değilse. Ander Monson kesinlikle yeni bir hayran aldı ve ondan daha fazlasını okumak için sabırsızlanıyorum. Ek not: Sonunda birkaç başarısız denemeden sonra Ander Monson'u Printer's Row Kitap Fuarı'nda görebildim. Hikâyeleri göz önüne alındığında oldukça komik bir kitap okurken kar fırtınasına yakalandığını hala görüyorum. Her neyse, çok dinamik ve ilginç bir konuşmacı. Kitabım böyle imzalandı. Angie'ye sevgilerle. Bkz. Sayfa 53. Sf. 53 Nasıl öldürülmeyeceğine dair Bölüm'dü. "Randevulara çıkmayın. Erkeklerle çıkmayın." :)

nesvih

Bu kitabın ilk yarısı beni 1944'te Norveç ormanında parıldayarak büyüledi. Karakterler, ayrıntılarda çok fazla görüntüyle çok duygusal olmayan bir Wallace Stegnar romanı (Kel) hissine sahip. Bir yerde bir öneri okudum ve sonra tekrar kütüphanede gördüm. Ceketini açtım ve birisi bir yazı üzerine yazdı, "sevgili okuyucu, bu müthiş bir roman" ve satıldım - iç ceket kapağını okumadığım için çok memnun oldum, bu yüzden hikayenin nasıl geliştiğinden memnun olabilirim. Benim tek eleştirim, sonuna kadar açıklanmış arsa hatlarının çoğunu istememdi, çünkü bu yazar Stegnar kadar felsefi ağda yapmakta iyi değil.