matheuslopes

Matheus Lopes Lopes itibaren Kargıncık Köyü, 60000 Kargıncık Köyü/Tokat Merkez/Tokat, Türkiye itibaren Kargıncık Köyü, 60000 Kargıncık Köyü/Tokat Merkez/Tokat, Türkiye

Okuyucu Matheus Lopes Lopes itibaren Kargıncık Köyü, 60000 Kargıncık Köyü/Tokat Merkez/Tokat, Türkiye

Matheus Lopes Lopes itibaren Kargıncık Köyü, 60000 Kargıncık Köyü/Tokat Merkez/Tokat, Türkiye

matheuslopes

Sadece bilimkurgu hayranları için değil. Daha derine bakın ve insan doğasının mutlak deliliğini (iyi bir şekilde) ortaya çıkarır. Hayat beni aşağı çektiğinde, bu üç kitap (beş kitabın ... gerçekten doğru okudun) hayatımdaki her şeyin saçmalıklarını anlamaya başlıyorum. Ve kuru İngiliz zekâ ile yanlış gidemezsin! Şerefe!

matheuslopes

Serinin ilkinden bile daha iyi. Bu kitaptan daha çok keyif aldığım için gerçekten şaşırdım. Bir parçam hoşuma gideceğimi biliyordu ve bir parçam da hayal kırıklığına uğramaktan korkuyordu. Bir netice ne kadar iyi ortaya çıkacağını hiç kimse bilemez. Son sayfayı bitirdiğimi ve daha fazlasını istediğimi hatırlıyorum.

matheuslopes

Don't do it!! Stay away. I finally got around to reading this after hearing the hype for so long. Total waste of time and money.

matheuslopes

As always, ARS pulled me in and wouldn't let go. Yes, the ending was a tad bizarre, but I have to admit, I didn't see it coming. She has a way of doing that with her fiction and that's why I keep reading.