leandrosan0409

Leandro Sanfer Sanfer itibaren Kharui, West Bengal, Hindistan itibaren Kharui, West Bengal, Hindistan

Okuyucu Leandro Sanfer Sanfer itibaren Kharui, West Bengal, Hindistan

Leandro Sanfer Sanfer itibaren Kharui, West Bengal, Hindistan

leandrosan0409

Başkalarının muhtemelen yazdıklarını yankılayacağım: bu oldukça iyi bir kitaptı, ama bilim kurgu ya da bilim fantezisi değildi. Bu bir romantizm romanıydı. Bujold'un yıllar boyunca yaptığı çalışmalara baktığımızda, bilim kurgu (Vorkosigan serisi) ile başladığı, yavaş yavaş fantaziye (Chalion) başladığı sapmayı görebilirsiniz. Yani evet. Güzel bir kitap, ve ben bu kitabı ciltsiz kitapta çıkmaya devam edeceğim ama arkadaşlara Vorkosigan serisi ile yaptığım şekilde tavsiye etmeyeceğim.

leandrosan0409

İyi ve kötü. Doğru ve yanlış ve günü kurtarmak için bir kahraman. Ve Merlin. Ortalama hum-davul oldukça akıllı bir kaçış. İhtiyacınız olan şeyse çok iyi bir okuma.

leandrosan0409

Şahsen kitabın bilinç yazma tarzını beğendim. Zaman zaman hafızasının yazarken nasıl bir şey olduğunu merak ettim. Hakkında konuşmak istemediği veya belirli bir şekilde düşünmek istemediği şeyler üzerine açıkça göz attı - bu da bunu çok insani bir otobiyografi yapıyor. Bu daha çok, kendini belli bir görüntünün simgesi olarak markalaştırmaya takıntılı olduğunu akılda tutarak, paylaşmak istediği anılardan bir örneklemeye benziyor.

leandrosan0409

Meh. Çin hakkındaki kitapları daha çok seviyorum.