ahmedhamdi1

Ahmed Hamdi Hamdi itibaren Požarnica, Hırvatistan itibaren Požarnica, Hırvatistan

Okuyucu Ahmed Hamdi Hamdi itibaren Požarnica, Hırvatistan

Ahmed Hamdi Hamdi itibaren Požarnica, Hırvatistan

ahmedhamdi1

2nd Gate açık olmak üzeredir ... Matthew zamanında kapatabilirsiniz ... ya da olması gerekiyordu ... Matt Peru için yolunu buldu ve ofsetten sorun ... Kidnaps .. gizli kabileler .. .. "Güneş Tanrısı" ... Hayalleri yorumlamak ... Medya ve polis birlikte çalışıyor, onların peşinde ... ama iyilik yapmamak .... Nazca Çizgileri nelerdir? ... ve yıldızlar neden bu kadar parlak parlıyor ... Matt tüm cevapları bulmalı, ama kolay olmayacak ... onun tek yardım Richard Coleman ... Joanna Chambers ... ve basit bir perulu ne olabilir sokak urchain yardım etmek için yapmak ... 2. kapı açık olmak üzere ... ama Matt başka bir şey bulmuş gibi görünüyor .... spekteküler ve deha ... bizi büyük kapıya emen bir kitap "Eski olanlar" ile birlikte

ahmedhamdi1

Bu, benim için, bu yavaş bir okumaydı çünkü önemli bir okumaydı. Köleleştirmenin detayları ve gerçek kurtuluş ve eşitliğe doğru yavaş hareket konusunda kaygılanamadım. Güneyden dışarı ve ülkemizin diğer bölgelerine hareket eden Afro-Amerikan halklarımızın göçü hakkında harika bir eğitim okuması. Üç göçmenin özel hikayesini anlatıyor ve önce güneydeki yaşamlarını, göçlerini, yeni yaşamlarındaki zorluklarını ve yol boyunca karşılaşılan tüm eşitsizlikleri kapsıyor. Aydınlatıcı ve rahatsız edicidir ve Afro-Amerikan halkının hak ettiği ölçüde daha iyi bir yaşama yolculuklarında gereken cesaretten açıkça bahseder.

ahmedhamdi1

Bu kitabı gerçekten beğendim. Sevmediğim tek şey Darius 've Torh'un geçmişinden bugüne ileri geri atlamaktı. Bunu kitaptan geçip geçmiş bölümleri okuyarak çözdüm - sonra burada ve şimdi bölümleri okuyarak. Bu benim için daha iyi sonuç verdi. Zhex hakkında daha fazla şey öğrenmeyi çok sevdim. Onu daha önce hiç bu kadar çok sevmemiştim ama şimdi anlıyorum. Gerçekten çok kötü şeylerden geçti. Sevmekten korktuğuna şaşmamalı!

ahmedhamdi1

En sonunda! Nekrofili geldi! Aslında orada olduğu için biraz şaşırdım (bir kızın geri döndüğü ve vampir olarak döndüğü için kızın gerçekten ölü olup olmadığından emin olmasam da), ama evet. Nekrofiliğin grafik bir tasviri. Aşırı şiddet ve dil nedeniyle bu diziyi kütüphanenin yetişkin bölümüne taşımaya karar vermiştim ve bunu bulmak sadece bunu gerekli kılıyor. Bu dizideki tüm kitaplara bakıldığında, sadece ilkinin derecesi (13+), diğerleri işaretsizdir. Ancak, bu serinin M (Olgun) veya en azından OT (Yaşlı Genç, 16+) olarak derecelendirilmesi gerektiğini hissediyorum. Derecelendirmelerin ne olduğunu öğrenmek için Dark Horse web sitesini kontrol etmeye çalıştım, ancak site geçici olarak kapandı. Genel olarak, bu seri M puan yapacak şeyler olmadan bile, Hellsing kimseye tavsiye olamazdı. Bunun Dracula ile bağları olan akıllı bir dizi olacağını umuyordum (bu cilt aslında Dracula'ya atıfta bulunuyor, Alucard bir hayalet gemi ile Londra'ya dönüyor, ancak 1. karakterde tanıtıldığından beri başka bağlar olmadı) ve belki de türünün başkalarını öldürmeye söz veren bir vampirin ahlaki ikilemi. Bunun yerine, tamamen iki boyutlu karakterlere sahip gorey, kaba bir karmaşa. Çok kötü.

ahmedhamdi1

This book was an interesting look at the rich within Manhattan. By looking at the lives of one of the best buildings the city has to offer, Candace Bushnell was able to show the advantages and struggles that people go through in a world where you're not doing that great making less than a million dollars a year. I was also able to see that even when people are rich, there daily troubles do not go away. People still have bad marriages or long for the one they love or try to find a way to care for an elderly mother. All in all, the book was entertaining and had very unique and intriguing characters. I would recommend it for a quick light-hearted read.