filipejonathan

Filipe Jonathan Jonathan itibaren Redina, Bulgaristan itibaren Redina, Bulgaristan

Okuyucu Filipe Jonathan Jonathan itibaren Redina, Bulgaristan

Filipe Jonathan Jonathan itibaren Redina, Bulgaristan

filipejonathan

Terazi, Don DeLillo'nun Kennedy suikastı ve Lee Harvey Oswald'ın hayatıdır. DeLillo, Oswald'ın (kurgusal) yaşam hikayesini, trajik seçimlerini ve efsanevi sonunu etkileyen önemli yaşam olaylarına odaklanarak anlatıyor. DeLillo, Oswald'a karşı o kadar nazik ki - onu idealist ve iyi niyetli olduğunu, ciddi yanlış yönlendirilmiş ve biraz loş olmasına rağmen - ona büyük bir sempati geliştirdim. Paralel bir grafik, CIA'nın Oswald'ı işe alma ve yönetmedeki rolünü içerir. Bu bir teori olarak ilginç, ancak CIA entrikalarının hikayeleri gerçekten benim işim olmadığından, bu parçalar benim için sürüklendi. Ancak, DeLillo inanılmaz bir yazar, en iyilerinden biri ve eşsiz tanımlayıcı sesi Amerikan tarihinin bu efsanevi parçasını canlandırıyor. Suikastı tanımlayan sayfalar son derece güzel ve akılda kalıcı ve günlerce benimle kalıyorlardı.

filipejonathan

Ucuz, hayatımı nasıl yaşadığımı değiştiren kitapların kısa listesinde. Kalitemizin maliyeti veya bir bütün olarak dünyamızın maliyeti ne olursa olsun, kültürümüze ve en düşük fiyata olan arzumuza çok iyi bir bakış. En sevdiğim çizgi "tutumlu bir insanın tüp çoraplarına 3 dolar tasarruf etmek için mil sürmemesi. Ucuz bir insan olabilir."

filipejonathan

I enjoyed this book. I usually like either mysteries or historical fiction, but this had a little of a lot of different things going on. Some of the elements: stories of the past are told; a "been done wrong" element; finding oneself after tragedy; relationship building; learning to live and function in another country; financial problems; awakenings; a truly vile character; and more than one mystery.

filipejonathan

Axel loves the rhyme in this book! He memorized it quickly and I hear him quoting the book as he plays.

filipejonathan

This book is full of sad truths and my personal favorite, hard decisions. The characters show how people can be misunderstood, but everyone is good at heart. The end leaves me with bittersweet closure.

filipejonathan

There are so many books you can fall in love with because a teacher assigned you to read them. I love the sci-fi like feeling and the strange atmosphere. It really captures humanity if everything were perfect, and nothing was different.