yuanyuan910

Yuan Yuan Yuan itibaren Milistskaro, Gürcistan itibaren Milistskaro, Gürcistan

Okuyucu Yuan Yuan Yuan itibaren Milistskaro, Gürcistan

Yuan Yuan Yuan itibaren Milistskaro, Gürcistan

yuanyuan910

Şu anda yazmayı dilediğim 2 kitap var, bunlardan biri. Acının, aşkın, bağlılığın, sebatın ve umudun güzel, basit bir hikayesi. Bu, 1 numara değilse, Hemingway'in en iyilerinden biridir. Bu kitabı herkes okuyabilir ve keyfini çıkarabilir. Kısa, basit ama tatlı.

yuanyuan910

Mantıklı görünüyor, ama görmek istiyorum. Vakıfların bazıları liberterizmle uyumludur, ancak daha sonra sosyalizme yönelirler ve insanları sevmeye ikna etmek için el sıkıntısı çekerler.

yuanyuan910

Mükemmel RTB tarzı! Eğer hayranıysan, hayal kırıklığına uğramayacaksın. ilk kez okuyorsanız .... hayranı olacaksınız.

yuanyuan910

Başlık her şeyi söylüyor. Pek iyi değil. Çok iyi yazılmış ve zaman zaman yoğun iç karartıcı, şaşırtıcı derecede esprili ve canlandırıcı. Tüm yutturmaca rağmen, okumaya değer.

yuanyuan910

Bu çok üzücü okuma, Lai'imdeki katliamın neden olduğunu anlamama yardımcı oldu. Aynı zamanda Amerikan askerlerinin davranışları için mazeret göstermedi. İndiremedim. Bir savaş tarihçisinin önerisiyle Vietnam çatışması hakkında okuduğum ilk kitaptı. Vietnam çatışması hakkında okuduğum en iyi kitaplardan biri.

yuanyuan910

Compared to his other writing, I think this is Donald Miller's worst. It meanders and sounds shockingly similar in tone and style to Catcher in the Rye by J.D. Salinger (which I was forced to read in school and hated). However, Blue Like Jazz is still written by Donald Miller. So, it's entertaining and enjoyable. If you've never read Donald Miller before, it's a good place to start. If you've read any of his other writing, keep in mind that Blue Like Jazz is Miller's early work.