adrienlafidec8

Adrien Lafit Lafit itibaren Bridge House, Rumbling Bridge, Kinross, Perth and Kinross KY13 0QA, İngiltere itibaren Bridge House, Rumbling Bridge, Kinross, Perth and Kinross KY13 0QA, İngiltere

Okuyucu Adrien Lafit Lafit itibaren Bridge House, Rumbling Bridge, Kinross, Perth and Kinross KY13 0QA, İngiltere

Adrien Lafit Lafit itibaren Bridge House, Rumbling Bridge, Kinross, Perth and Kinross KY13 0QA, İngiltere

adrienlafidec8

Sleeper. 60'larda ve 70'lerde yaşam hakkında çok perçinli kitap.

adrienlafidec8

Vampir Günlükleri'nden en sevdiğim kitap. Bataklığın tembelliğini, batan bir konağın ihtişamını ve New Orleans sokaklarını saran büyüyü hissedebilirsiniz.

adrienlafidec8

Bu kitaplar üçümüzün de okuduğu kitaplardı. Bunun bir kedi hakkında olduğunu biliyordum, ama olay örgüsünü hatırlamıyordum. Bu yüksek sesle en iyi seçim değildi William okudum. William umursamadı, ama bana verilen iki suçluluk ya da iki küçük çocuk ve üç kabarık kedi yarattı. Suçluluk dolu. çok büyük arsa noktaları olmayan yavaş hareket eden bir kitap, bu yüzden hedef kitlesinin onu nasıl alacağından emin değilim. Kedilerin ve bebeklerin açıklamaları açıktır, ancak Ramona veya Ralph kitaplarından daha az mizah ve eylem vardır. Bu, yaşlı bir çocuğu yeni bir bebek için hazırlamaya yardımcı olmak için iyi bir köşe olabilir, ancak son birkaç sayfaya kadar çok iç karartıcı olabilir.

adrienlafidec8

Possibly the best book thus far this century

adrienlafidec8

i can not stress how great this was. i could read it again. immediately. i need my own copy.

adrienlafidec8

quick, fun and romantic (a.k.a. mushy)

adrienlafidec8

This was probably not a bestseller because it contains quality writing or espouses some revolutionary thinking or new brand of ideas. It was just a fairly typical "this is why red states dislike blue states" discussion. I was really underwhelmed. A year later, I can barely remember the thrust of the book let alone parts I enjoyed.