bobolee

itibaren Chastinskiy rayon, Permskiy kray, Rusya itibaren Chastinskiy rayon, Permskiy kray, Rusya

Okuyucu itibaren Chastinskiy rayon, Permskiy kray, Rusya

itibaren Chastinskiy rayon, Permskiy kray, Rusya

bobolee

Çok alacakaranlık. Renee ölümü çok farklı şekillerde öğrenir. Sadece eksik görünüyordu ... bir şey. Yine de çok iyi. Sadece harika değil.

bobolee

Okumaktan zevk aldığım en büyük edebiyat değil. Kesinlikle 750 sayfa olarak düzenlenmiş olabilirdi, ancak doğru parçaların kaldırılacağını söyleyen ANCAK. Bu yüzden nihayet okudum ve filmi dört gözle bekliyorum.

bobolee

Bu muhtemelen en az üçlemenin en sevdiğim yanı, mutlaka diğerlerinden daha az iyi yazılmış olması değil, Mordred'in gelişi Arthur'un sonu anlamına geldiği için ve bu hikayelerin sona ermesinden nefret ediyorum. Aslında, karakter kitap boyunca Mordred olarak bilinmez, yetim yerine Dylan. Arthur'un oğluyla ilk karısından büyüdü, ancak Nithe onbir yaşında gelene kadar kim olduğunu bilmiyordu. Dylan her zaman beni biraz üzen bir kitap gibi vurur, çünkü Dylan bütünüyle babasının onayını ve onayını almaya ve Camelot çerçevesinde kendisi için bir yer bulmaya çalışarak harcar. Bir grup kardeş ona yayılır ve ona bir aile ailesi sunar: Arthur ve Morgause'un oğlu Dylan (Mordred), Arthur ve Samana'nın oğlu Borre ve Pelleas ve Morgause'un oğlu Garath. Ayrıca, yerel hanı işleten Leydi Mal'i de vardır, pelerin gibi giyinir ve Dylan'ın aşık olduğu Pelleas'ın kızı Dylan ve Viki'nin ablası rolünü üstlenir. Kraliyet romantizmleri hiçbir zaman kolay şeyler olamaz, bu da kendi kıvrımlarını yaratır ve bunların hepsini, Dylan'ın Arthur'dan çok özlem duyduğu, kamusal veya özel olarak tanımalarına bağlar.

bobolee

Kısa öyküler okumaktan kaçındığım bir zaman vardı. Belki de o kadar hızlı okudum ki neredeyse başlamadan bitmiş gibi hissettim. En azından kısmen öyleydi, çünkü kısa bir hikayenin roman kadar etkileyici olabileceğini hissetmedim. Son zamanlarda fikrimi değiştirdim. Birkaç çok iyi kısa öykü koleksiyonu başka türlü beni ikna etti. Doğru yapıldığında, çok sıkı bir odaklanma ile kısa bir hikaye daha konsantre duyguları ortaya çıkarabilir. Bir benzetmenin buraya ait olduğunu hissediyorum, ancak geldiğim her şey uyuşturucu referansları. Sanırım bir romanın zirvesi daha uzun sürüyor, ama o kadar yoğun değil. Bu hikaye doğru olanlardan biri. Yanlışlıkla bir spoilerde kaymadan kısa bir hikayeyi gözden geçirmek zordur. Açıklamasında bir iltifatın var. Hikayeyi tekrar söylemeden ya da bir spoiler vermeden kalan tek şey bana nasıl hissettirdiğini açıklamak. Bir erkek olarak, kendimi Anne, anne ve Charlotte A Touch'ın ana karakteri yerine gerçekten hayal edebildiğimden emin değilim. Bununla birlikte, bir baba ve büyükbaba olarak oradaki yoldan bir parça alabilirim ve bu benim için çok yakın. Asla açıkça belirtilmediği halde, Anne doğum sonrası depresyondan muzdariptir. Öykü sizi duygusal bir roller coaster'a götürür, Anne duygusal yüksekler ve alçaklar, sevinç, terör ve oryantasyondan geçerek sizi gezintiye çıkarır. Asla gerçek hayatta almak istemeyeceğiniz bir yolculuktur, ancak sahip olanları daha iyi anlamanıza yardımcı olabilir. ** Asıl "Kitaplar ve Dostlar" kitabı için yazılmış. **

bobolee

Kitaptaki hemen hemen her karakteri küçümsedim. En iyi arkadaşın erkek arkadaşını sevdim. Kitapta pek yoktu. Vaiz, erkek arkadaş, çılgın komşu, ana karakterin hepsi bir çeşit itfa niteliğini açığa çıkarabileceğimi umuyordu.

bobolee

Başka bir gerilim dolu kitap! Yolun yaklaşık 3/4'ü olsa da, katilin kim olduğunu anladım, yine de harika bir okumaydı.

bobolee

Translating...

bobolee

Heyecan verici bir hızda iyi bir kitaptı. Okuduktan sonra, bazı ana karakterlerin gerçek tarihsel figürler olduğunu öğrendiğimde şaşırdım. Sonu sizi asıyor ve dizideki bir sonrakini almak istiyor ...