hirokishindo

Hiroki Shindo Shindo itibaren Mortana SA 5671, Avustralya itibaren Mortana SA 5671, Avustralya

Okuyucu Hiroki Shindo Shindo itibaren Mortana SA 5671, Avustralya

Hiroki Shindo Shindo itibaren Mortana SA 5671, Avustralya

hirokishindo

Omar Taher'in en iyi kitaplarının gernaim olduğunu düşünürdüm, ancak kitabı okuduktan sonra, hala çok ve çok fazla olduğunu buldum, kitabın ikinci bölümünü, ilk bölümünden daha çok sevdim.

hirokishindo

Bu kitabı gerçekten beğendim. Üç karakterin gözünde hikayeyi nasıl gördüğünü sevdim. Sonu şüpheyle doluydu ve beni sabahın erken saatlerinde okumaya devam etti, bitirmeye ve ne olduğunu görmeye çalışıyordu. Kendimi karakterlerden hoşlanırken ve Clayton'dan nefret ediyorum. Sonunda sürpriz olmadı, ama bir şekilde oldu.

hirokishindo

Bunun Sense ve Duyarlılığa bir saygı, sadece daha fazla New Yorky ve daha az okunabilir olması gerekiyordu. Elinor'un Albay Brandon ile sonuçlanıp sonuçlanmadığını hayal edin, aslında Marianne için bir şeyleri olmasına rağmen, ve Marianne bir kız seçti, elbette, çünkü bu 2011 ve şimdi herkesin eşcinseliydi. Bayan Dashwood yalan söyleme, aldatma, zengin kocasından boşanmış, kuzeninin can sıkıcı bir karısı var ve Willoughby kendi merkezli bir aktör. Tamam, tüm Willoughby şeyini satın alabilirim. Fakat cidden, yazar sanki S & S ile ilgili her şeyi güzel ve zevkli bir şekilde aldı, imha etti, sonra hakkında yazdı.

hirokishindo

** spoiler uyarısı ** Kusursuz harika bir kitaptı. Kelimenin tam anlamıyla 2-3 gün içinde okudum. Sonu benim favorimdi, çünkü sonunda hikayeye atılan birçok çatışma ve drama vardı. Bu kitaptaki en sevdiğim çiftler Aria & Sean ve Emily & Maya olurdu. Ancak Emily & Maya'nın ilişkisi eğlencelidir çünkü Emily'nin ebeveynleri rasyacıdır (Maya siyahtır) ve eşcinsellerin kötü, kötü ya da her neyse olduğunu düşünüyorlar. Ve Emily, ailesine her zaman bir iki ayakkabı oldu, bu yüzden bu büyük bir çatışma. Aria & Sean biliyorum çok uzun sürmeyecek çünkü Hanna (Sean'ın eski kız arkadaşı) hala Sean için duyguları var ve onu geri istiyor. Ama yine de sevimli bir çift olduklarını düşünüyorum çünkü kutup karşıtları ama birçok yönden birbirine benziyorlar.

hirokishindo

Bu kitap hayal kırıklığına uğradı ve beni çok rahatsız etti, çünkü Enclave'i çok sevdim. Outpost'taki yazı çok hantaldır ve anlatı, Deuce tarafından sürekli olarak, genellikle kendini tekrarlayan çeşitli şeylere tahmin ederek parçalanır. "Kibir" kelimesinin anlamını bilmediği için rahatsız oldum, ama onun anlatısında "örtük" ve "oluşturulmuş" ve "uygunsuzluk" gibi kelimeler var. Sadece mantıklı değildi ve beni karakterinden ayırdı. Kitabın ilk üçte ikisinde hiçbir şey olmadı, ama sonunda işler ortaya çıktı, bu yüzden üçlemedeki üçüncü kitabı okumaya hevesliyim. Umarım sadece Enclave'in ne kadar sıra dışı olduğunu görür, çünkü bu kitap kesinlikle yoktu. 2.5 yıldız olurdu, ama inanılır, ilgi çekici bir aşk üçgeni için 3'e kadar çarptı.

hirokishindo

Bu kitabın daha iyi olmasını bekliyordum. Wisner'ın kendisiyle biraz dolu olduğunu hissettim - nişanlısı tarafından terk edilmeye ayarlanmış olsa bile. Yüksek güçlü işinden ve 5 yıl boyunca şirketi için "çek defterini" nasıl tuttuğundan bahsetmeye başladığında beni gerçekten kapattı. Boo-hoo, kanepesinin daha küçük ofisine sığmayacağını söyledi - çoğu insanın ofisinde bir kanepe yok. Demek istediğim? Weisner şımarık bir adam. Ve sonra evet, bu utanç verici ve yürek parçalayıcı şey ona olur. Bu yüzden kardeşini balayına götürüyor ve daha sonra 2 yıl boyunca dünyayı dolaşmak için işlerini ve evlerini terk etmeye karar veriyorlar (kısmen Weisner'ın düşürüldükten sonra aldığı 77.000,00 $ bonus ile - yine, boo-hoo). Bazı zamanlar gerçekten kaba davranıyorlar. Ve gerçekten yaşadıkları her kültüre kendilerini kaptırıyorlar. Ancak, Weisner 2 ay boyunca bir ülkede kalmak ve pantolonunuzun koltuğunda uçmak için nereye gideceğinize ve hangi siteleri ziyaret edeceğinize seyahat etmenin tek yolu gibi davranmaya başlar. Bunun için kimin vakti var???