florvilardebo

Florencia Sofia Sofia itibaren Akören Köyü, 58500 Akören Köyü/Yıldızeli/Sivas, Türkiye itibaren Akören Köyü, 58500 Akören Köyü/Yıldızeli/Sivas, Türkiye

Okuyucu Florencia Sofia Sofia itibaren Akören Köyü, 58500 Akören Köyü/Yıldızeli/Sivas, Türkiye

Florencia Sofia Sofia itibaren Akören Köyü, 58500 Akören Köyü/Yıldızeli/Sivas, Türkiye

florvilardebo

göz açıklığı.

florvilardebo

Sevdim. Bu. Kitap. İlk başta bu konuda biraz şüpheliydim, dindar bir insan olmadığım için iyi bir kısmından korkmak olurdu. Ama dinimi boğazımı itmiş gibi hissettirmek yerine, kendi dini belirsizliğimle daha rahat hissetmemi sağladı. Bayan Gilbert'a hayatım boyunca depresyon ve aksilikle uğraşan biri olarak zihinsel “kirli çamaşırlarını” yayınladığı için hayranım. Vahiylerinin bir kısmını kendi hayatımla birleştirmeye çalışabilirim. Okuduğum çoğu kitapta olduğu gibi, bana nasıl hissettirdiğini değerlendiririm, ancak bu kitaba da yazmak için 5 yıldız verirdim. Gilbert inanılmaz deneyimleri paylaşmak için yola koyulur ve okuyucunun yolculuğuna girmesine izin veren harika bir iş çıkarır. Bu bir zorunluluktur okumak.

florvilardebo

Bu kitaba ne kadar hayran olduğum, ruhlarımı ne kadar başlattığı, merakım, yazma ve kendimi sanata daldırma arzum beni şaşırttı. Esinlenecek bir kitap değil, sindirilecek bir kitap. L'Engle bu dergiyi 1972'de yazdı; Kültürle ilgili kaygılarının ve gözlemlerinin bir kısmının tarihlenip tarihlenmeyeceğini merak ettim. Taşıdığımız birçok varsayımı kesiyor, onlara dürüstçe meydan okuyor. Umarım bir gün dünyaya böylesine temelli bir kesinlik, gizem için yer, böyle bir korku eksikliği ile karşılaşabilirim. Bir arkadaşım şöyle dedi: "[L'Engle's] Tanrı çok büyük, büyülü, gizemli ve görkemli ..." Onun hakkında bunu seviyorum! ve "ona genel bakış ve Tanrı'yla bağlantımız, onu sadece okuduğum için biraz daha canlı hissettiriyor." Çok doğru.

florvilardebo

Good motivational book. Short, filled with common sense but insightful suggestions. Lots of motivational phrases, some clichés but still good.