hhyycc123e9bc

Walter Huang Huang itibaren Cubatão, State of São Paulo, Brezilya itibaren Cubatão, State of São Paulo, Brezilya

Okuyucu Walter Huang Huang itibaren Cubatão, State of São Paulo, Brezilya

Walter Huang Huang itibaren Cubatão, State of São Paulo, Brezilya

hhyycc123e9bc

Bu kitaptan keyif aldım çünkü bisiklet ve bisiklet yarışları hakkında okumaktan zevk alıyorum. "Posta otobüsünün içinde" Lance Armstrong'la olmanın nasıl bir şey olduğu konusunda bize kepçe vermesi gereken yazarın Tour de France'a binmek için seçilen binicilerden biri olmadığını hayal kırıklığına uğrattım. hepimiz gibi televizyonda. Bisiklet severlerin gazetecilerinin yazar olmaya çalışan bisikletçilerden çok daha iyi kitaplar yazmaya karar verdim. Michael Berry bir yazar olmaya çalışan bir bisikletçi ve onun yazılı övgüye hiçbir şey yoktu. Bir yıldız olmayan bir binici olarak anekdotları ve bazı bakış açılarını beğendim. Bu sadece bulabildikleri literatürü bisiklet çok parçasını okumak başkalarına tavsiye ederim bir kitap.

hhyycc123e9bc

Better and better every time I read it, at any age.

hhyycc123e9bc

This was an unusual book. I started reading Lloyd C Douglas because I used to hear my uncle and dad discuss it so much in our house. I was curious to find out what fascinated them. So I started with Dr. Hudson's Secret Journal and got to this one.

hhyycc123e9bc

The action and story is moving full throttle now. There are still a few pacing problems but the story has to slow down now and then to deal with the whisperings from good and evil. It definately leaves with a large cliff hanger and the need to move on to the next book.