toongoose

ToonGoose itibaren Pankalasahi, Odisha 752066, Hindistan itibaren Pankalasahi, Odisha 752066, Hindistan

Okuyucu ToonGoose itibaren Pankalasahi, Odisha 752066, Hindistan

ToonGoose itibaren Pankalasahi, Odisha 752066, Hindistan

toongoose

İlk başta bu kitabı okumak istemedim. Ama bir kez "Dover postasını" geçtiğimde bağlandım. Kartona büyük sevgim olması yanlış mı? Demek istediğim, yaptığı şeyin büyük resminin ötesinde - bu yol boyunca aşık olduğumu düşünüyorum! ???? Benimle ilgili yanlış bir şey olduğunu düşünüyorum. (ve Lucy'yi umursamıyordum, ama belki de bu kıskançlıktı.)

toongoose

Ayaan Hirsi Ali'nin Somali'den, Kenya'ya ve Hollanda'ya kaçması / mülteci olarak başlayıp bir politikacı olarak sona ermesi hikayesi. Ayrıca İslam'la yüzleşmesi, inançlarındaki değişiklikler, değişim çalışmaları ve ona yönelik tehditler.

toongoose

Mel White oldukça hayat hikayesine sahip: Jerry Falwell ve diğer muhafazakar Hıristiyan honchos gibi eski bir hayalet yazar, evli ve iki çocuk babasıydı ve daha sonra 40 yaşlarında eşcinsel bir adam olarak ortaya çıktı. Bu hesap, çocukluğuyla (olması gerektiği gibi) başlar ve o andan itibaren aktivizmine kadar çalışır. O iyi bir yazardır, ancak maalesef bu anı bazen kendi kendine katılımla doludur. Evliliğinin tehlikede olduğunu ve zihninin bir karmaşa olduğunu anlaması için okuyucunun ilişkisel-cinsel istismarlarını tasvir etmesine gerek yoktu. 1993 yılında yazılan bilgiler bazen tarihli görünmektedir, ancak kişisel hikayeler yüreklidir. Hikayesinin en azından ülke çapındaki aile, arkadaşlar ve diğer muhabbet arkadaşları arasındaki sohbetleri katalize ettiğini umuyoruz. Konu sık sık halı süpürüldü altında.

toongoose

SOĞUK ÇÜNKÜ GÜZEL BİR KİTAP

toongoose

Bu kitap çok ilginçti!

toongoose

Beni Monk ve arkadaşlarıma bağladı. Modern gizemlerden / polis dizilerinden ne bir değişiklik. Dönem ayrıntılarına ilişkin içgörü ve bunun polis soruşturmasıyla ilişkisi güzeldi, ama Perry'nin gerçekten iyi bir hikaye anlatanı olduğunu gördüm. Yerel kütüphanenin tüm keşiş kitaplarını okudum ...