lucsfres

Lucas Freitas Freitas itibaren 335 92 Hagelstorp, İsveç itibaren 335 92 Hagelstorp, İsveç

Okuyucu Lucas Freitas Freitas itibaren 335 92 Hagelstorp, İsveç

Lucas Freitas Freitas itibaren 335 92 Hagelstorp, İsveç

lucsfres

Bu şimdiye kadar kullandığım en iyi matematik kitabı. Matematik dersini 15 yaşındayken öğrendim. Çoğu matematik ders kitabı 500 sayfa ve sinir bozucu kenar çubukları olan 15 bölümlü, okunaksız malzeme ve her bölümün sonunda 100 problem (sadece tuhaf sorunların cevaplarıyla). İnsanlara, kafanızdan daha büyük, tatsız bir börek gibi, paralarının değerlerini aldıklarını düşünmelerini sağlamaya yönelik görünüyorlar. Bu kitap, sayfa başına genellikle sadece birkaç cümle, bir denklem ve belki de bir grafikle özlüdür. Sayfa 1'de bir kavram tanıtılmaktadır. Sayfa 2 bir örnektir. Sayfa 3 kolay bir sorundur. Sayfa 4 size cevap verir. Sorunu doğru anladın mı? diye soruyor. Değilse ve bu kavramı anlamak için daha fazla yardıma ihtiyacınız varsa, bu konuda yardımcı olabilecek ikinci örneği deneyin. Aksi takdirde, bir sonraki konsept için Sayfa 6'ya geçin. Sayfa 20, kavramları yorumlar 1,2,3. Neden tüm matematik kitapları böyle değil?

lucsfres

Gerçek bir suç hayranı ya da kurgu hayranı olun, bu hikaye sizi perçinleyecektir. Terri, gerçek hayattaki öyküsüne, neredeyse 500 sayfalık sayfaların uçacağı dürüstlükle öldürülmesini anlatıyor. Bu suçu işleyen adamın her zaman dışarıda ve özgür olduğunu duyunca şok oldum. Oregon'daki adalet sistemi hakkında bu kadar üzücü bir yorum.

lucsfres

A ground-breaking autobiography, made all the more vivid when you consider that it was written by a man who was forbidden from learning how to read. Douglass' remarkably restrained account of the horrors of slavery gives extra power to the narrative—especially when he discusses how an appearance of piety can hide the worst of sins. I will have to keep an eye out for a biography of Douglass' later life; I am very interested to know more about what became of him after he escaped to freedom.

lucsfres

Again!

lucsfres

Pretty good. Not as good as Gladwell's books. Disappointing b/c no unifying theme/conclusion to tie all together.