virgincity

Joseph N N itibaren 10330 Villar del Pedroso, Cáceres, İspanya itibaren 10330 Villar del Pedroso, Cáceres, İspanya

Okuyucu Joseph N N itibaren 10330 Villar del Pedroso, Cáceres, İspanya

Joseph N N itibaren 10330 Villar del Pedroso, Cáceres, İspanya

virgincity

Gerçekten bir şey yazmaktan ve silmekten nefret ediyorum ... İlk incelememe ne olduğu gibi. Ve daha sonra, bu inceleme çok daha kısa olacaktır. Esasen, bu kitapla bulduğum en iyi şey, ikincil karakterlerin her zaman öngörülebilir olmamasıydı. Bir karakterin yakında ne yapacağını söyleyemediğim bir kitabı seviyorum. Şimdi, bu 5 yıldızlı bir derecelendirme değil çünkü değiştireceğim bazı teknik yönler var. Daha iyi açıklamalar veya sadece daha fazla gelişme gerektiren bazı faktörler. Ama bundan hoşlandım. Ayrıca, bir üçlemenin içinde kendine yeten bir roman olması, onu daha ilgi çekici hale getirir, çünkü romanın hikayesini çözer, ancak daha fazla bilgi edinmek için açık bırakır. Şimdi diziye devam edeceğim.

virgincity

Yazar zor ve alışılmadık bir konuyu çok iyi ele alıyor

virgincity

Tamam, sanırım bu yazarla işim bitti. Hikayenin iyi bir gizem yaratabilecek ilginç ve ilginç bir başlangıcı var, ancak bunun yerine en saflara bile meydan okuyan büyük bir komploya kaçırıldı. Hikaye o kadar ileri sürüldü ki ben bile inançsızlığı askıya alamadım. İyi yazılmamış, çok fazla gevşek uç bırakıyor ve bir açıklama bölümü eksik görünüyor. Okuma zamanı değerlidir ve kıt bir kaynaktır, bu yüzden sizinkini bundan daha haklı bir kitap için kullanmanızı tavsiye ederim.

virgincity

Bu kitap hastaydı. Ama komikti. Ama rastgeleydi. Ve garipti. Kavram iyiydi, ama yazar bunu geliştirmek için iyi bir iş yapmadı. Trophy Wives gibi tuhaftı. Ve okulların böyle olduğunu sanmıyorum. Ve ana karakter çok ........ hastaydı. Bilmiyorum. Çok tatmin edici değil. Ama son derece komik.

virgincity

I really enjoyed this book. It is a mystery with a little more "meat" to it. I'm excited to try more in this series!