feelingthought

Sally Nguyen Nguyen itibaren Sainte-Marguerite-d'Elle, Fransa itibaren Sainte-Marguerite-d'Elle, Fransa

Okuyucu Sally Nguyen Nguyen itibaren Sainte-Marguerite-d'Elle, Fransa

Sally Nguyen Nguyen itibaren Sainte-Marguerite-d'Elle, Fransa

feelingthought

Neredeyse yirmi yıl sonra bu koleksiyona geri döndüğümde kara, doğa, Budizm ve Japon edebi figürleri üzerine ikinci ve üçüncü bölümler beni şaşırttı. Yaralı Diz, Olangapo ve Tiaoyu / Senkaku Adaları'ndaki şiirler Robles'in cömert küresel vizyonu, dayanışması ve zengin sembolik sözcük dağarcığını taşır.

feelingthought

Bu yaz tamamen örme ile ilgili. Örgü örmeyi öğrenmekle meşgul olmadığımda örgü hakkında okumaktan zevk aldım. Bu roman eğlenceli, hızlı bir okuma. Yazar karakterler arasında biraz atladı, bu yüzden bazen kimin hakkında okuduğum konusunda biraz kafam karıştı. Genel olarak hikayeyi ve bu romanın ana karakterlerini tanımayı gerçekten çok sevdim. Gerçekten kalbime doğru yol aldı :)

feelingthought

Ben 3.5 daha fazla verirdim çünkü daha teorik jargon istedim - okumaya alışkın olduğum şeyler. Ama çok ilginç bir kitap.

feelingthought

what a fun, smutty piece of austen fan fiction! sure, it's not the sequel jane austen would've written, but it is rollicking good fun and it does capture some of the tone of the classic novel. i look forward to reading the follow up berdoll has written.

feelingthought

i remember really enjoying this.