rajhem

Hem Raj Raj itibaren 24500 Villafranca del Bierzo, León, İspanya itibaren 24500 Villafranca del Bierzo, León, İspanya

Okuyucu Hem Raj Raj itibaren 24500 Villafranca del Bierzo, León, İspanya

Hem Raj Raj itibaren 24500 Villafranca del Bierzo, León, İspanya

rajhem

Benim gibi ölümlü bir kişinin Margaret Atwood'un çalışmasını tanımlaması nasıl mümkün olabilir? Düzyazısı mükemmel ve bir hikaye yazabilir, ancak bana verdiği parlaklık, feminist temaları ve fikirleri düşündürücü yollara dahil etme yeteneğidir. Soyguncu Gelin, ortak bağı nefret dolu ve yıkıcı bir kadınla, her biri için yalan söyleyen, çalan ve aldatan Zenia ile geçmiş deneyimler olan üç orta yaşlı bayan arkadaşının hikayesidir. Zenia birkaç yıl sonra tekrar ortaya çıktığında, her karakter Zenia'nın neden olduğu acıyı anlatıyor ve tekrar aldatmayacağını ve manipüle etmeyeceğine söz veriyor. Feminizm, Atwood'un tüm çalışmalarını bilgilendirir (bkz. Handmaid's Tale) ve burada Atwood, çoğumuzun yaşadığı "kötü" kadını sorguluyor. Kardeşliği ayıran nedir? Kadınlar kendi en kötü düşmanlarımız mı? * Bunu düşünmen gerekecek.

rajhem

Translating...

rajhem

İçinde her şeyin biraz olduğu bir kitap ... Sandra Dallas'ın kitaplarını seviyor!

rajhem

Translating...

rajhem

bazıları başka bir kitabı tercih eder.

rajhem

الكتاب لذيذ جداً بس أنا قريته من إنتاج دار ليلى تقريباً ^ـ^

rajhem

This is such an interesting trilogy that it held my interest and attention all the way through. In a Harry Potter-like way. Definitely fun escapism.

rajhem

Fascinating! It's unbelievable how much nutritional BS formed our common perception of a supposedly healthy diet... Bacon and eggs, here I come!