lixiangcurtis

Xiang Li Li itibaren 02139 La Dehesa del Val, Albacete, İspanya itibaren 02139 La Dehesa del Val, Albacete, İspanya

Okuyucu Xiang Li Li itibaren 02139 La Dehesa del Val, Albacete, İspanya

Xiang Li Li itibaren 02139 La Dehesa del Val, Albacete, İspanya

lixiangcurtis

Tamam, bu uykusuzluk tekrarlandığında okuduğum bir kitap ve iyi bir ilaç değil. Sorun gülerken okuyor, nasıl uyuyabilirim. Hala Riva'nın aptallığı ile birlikte yardımcı doktor adayı. Eş-eşek sırasında garip hikayelerle eğlenin. Ama bir de insan tarafı var.

lixiangcurtis

Steve Coogan'ın ("Ben Alan Partridge" şöhretinden) belgeselini izledim ve fevkalade İngilizdi. Alaycı bir Brit'in mizahını takdir etmeyenler için değil ... Histerik olarak komik buldum ve daha fazla insanın okumasını diliyorum. Filmi ilk izlemenin bana tüm yaygara hakkında ne düşündüğünü ve bana devam etmek için bazı arka plan bilgileri verdiğini düşünüyorum.

lixiangcurtis

bunları her okuduğumda son Anita Blake'im ve alçak ve bakacağım diyorum, söylemeye devam ediyorum, çünkü onları almaya devam ediyorum. Bu iyiydi, ama hikayenin yaşlandığını hissediyorum.

lixiangcurtis

This book is awesome. The ending rocks. Okay, I just have a thing for the writings of Charles Dickens. A better review would be this: the beginning is good, the setting exciting (the French revolution in Paris and the ongoings at the same time in London), but the middle tends to the drag. The ending is emotional, heart-wretching and absolutely wonderful. One of the best endings ever in the literary world (in my opinion). So I'm an absolute sucker for this book. I've read this book at least three to four times, and would read it again. (Very rare--- I usually only read a book once.)