golilatmia

Mia Marie Trexy Golilat Marie Trexy Golilat itibaren Kaletara, Rajasthan, Hindistan itibaren Kaletara, Rajasthan, Hindistan

Okuyucu Mia Marie Trexy Golilat Marie Trexy Golilat itibaren Kaletara, Rajasthan, Hindistan

Mia Marie Trexy Golilat Marie Trexy Golilat itibaren Kaletara, Rajasthan, Hindistan

golilatmia

Hala bu kitabı okuyorum ama şu ana kadar dikkatimi çekmedi. bitirdikten sonra yorumlarımı güncelleyecek.

golilatmia

clueless yetişkinlerin gözü altında maceralara çocuklar kapalı. Şanslı yetişkinlerine, kendi yaşamlarına sahip güçlü bir çocuk grubuna kadar, oldukça hasta (veya en azından dikkati dağılmış). E. Nesbit, sosyalist Fabian Derneği'nin kurucularından biriydi ve çoğunlukla çocuklar için 40'ın üzerinde kitap yazdı. 'Maceraperest çocuklar' türünü icat ettiği düşünülür.

golilatmia

Sıcak bir karmaşa! Umut vaat eden şey aptallık yayılırken yokuş aşağı gitti. Bu tek yıldızı veriyorum çünkü ilk 100 sayfa için bağlandım. Bu hoşuma gitmedi: 1. Gereksiz alt noktalar. Sara? Trey? Boşanma? Chan? 2. Kylie'nin göğüslerini HERKES üzerine bastırma takıntısı. 3. Aptal karakter isimleri. Gökyüzü ne olursa olsun onun saçma soyadı, ve Tatil 4. 3, evet, 3 (!) Aşk ilgi, ikisi de ilginç. 5. Aptal sırlar ve gizemler TÜM KESİN OLMADI. Kaplan'ı Kylie'nin odasına kim koydu ve neden Fredericka (başka bir aptal isim) ile Lucas nereye gitti? Mektubu okunmadı mı? Oh evet, ve tam olarak Kylie nedir? Hiç öğrenemedi bile. 6. Tesadüfler. Çılgın olanlar. Birkaç kampın yanındaki vahşi hayvan parkı? Elbette. Hayvanlarla rahatça iletişim kurabilen bir peri mi? Neden olmasın? Çıkışından sonra bir danışmanın yerini alan bir araştırmacı / FBI türü. Tabii, avukatlar kendilerini cehennem için ormanda bebek bakıcılarına indirmeye karar verebilirler. Bu sıkıcı diziye kesinlikle devam etmeyeceğim. Başka bir düşük nokta kafa karıştırıcı nesirdir. Kimin konuştuğunu / neler olduğunu anlamaya çalışırken sorun yaşadım. Gerçek bir hayal kırıklığı. Sanırım Hex Hall'a bir şans vereceğim, bundan daha kötü olamazdı.

golilatmia

Finansal bağımsızlığımla ilgili oldukça kararlıyım. Onun 8 özelliğini kazanmasını istedim. Onlara da oldukça iyiyim ama COURAGE okumayı sevdiğim bir şey. Hepimizin korkuları var. Hayatım boyunca penny ile uğraştım ve hala üzerinde çalışıyorum. Harcama ve paket olan bir kocaya sahip olmak yardımcı olmaz. Biz eski evi satmak ve bir daireye almak ve çok kötü yapamam böylece şeylerin% 50 kurtulmak. Suze'nin parayla başlaması hakkında okumak ilginçti. Ayrıca temizlik kalitesini seviyorum. Banyo yapmaktan daha fazlası var.

golilatmia

one of my favorite novels

golilatmia

The four Willoughby children – Tim, Barnaby A and Barnaby B, and Jane – aren’t orphans, but they are part of an old-fashioned kind of family. Unfortunately, it’s a family inspired more by the Brothers’ Grimm or Roald Dahl than Frances Hodgson Burnett. Their parents have a perfectly dreadful plan for getting rid of the children. Not to worry, as the children have come up with a plan of their own to get rid of the parents. Add to this a not-so-odious Nanny, an abandoned baby, a candy manufacturer who lost his family to an avalanche, and his not-so-lost family, and you have a parody of old-fashioned orphan stories that would be seriously loathed by Lemony Snicket, complete with a fabulous glossary and bibliography. And ignominious illustrations. And a veritable plethora of Barnabys.