darius-1

Yu Zhang Zhang itibaren Pushpathur, Tamil Nadu 624618, Hindistan itibaren Pushpathur, Tamil Nadu 624618, Hindistan

Okuyucu Yu Zhang Zhang itibaren Pushpathur, Tamil Nadu 624618, Hindistan

Yu Zhang Zhang itibaren Pushpathur, Tamil Nadu 624618, Hindistan

darius-1

Birkaç ay önce, Simyacı'nın versaón en español'unu okumaya başlamıştım. Gerçekten hemen içine girdim, ama sonra yanlış yerleştirdim ... :( Rağmen, çok uzun zaman önce, buldum! = D

darius-1

Başlangıçta Beni Oku Bookmark Me Beni Sev Beni Açık ve Karanlık olarak iddia ettikten sonra Lena, Diğer Şeyleri bozdu ve Gaitlin kasabasını mutlak kaosa yolladı. Tekerler güçlerinin kontrolünü kaybetti, göller kurudu, yiyecekler bile tadı farklı ve kasaba, yollarındaki herhangi bir şeyi yok etmekte cehennem olan kötü Vexes ile istila ediliyor. Daha da kötüsü, çok sevdiğimiz karakterler değişiyor, daha iyisi için değil. Ethan rahatsız edici hayallerinden kaçamayı bulur ve yavaş yavaş hafızasını kaybeder, Amma tehlikeli sırları saklar ve karanlık büyüye karışır. Serinin en güçlü karakterleri gözlerimizin önünde tükeniyor ve evreni tekrar düzleştirmenin bir yolunu bulamadıkça uçlarını karşılayacaklar. Güzel Kaos'ta, karanlık güçler her zamankinden daha fazla tahribat yaratıyor ve bir önceki kitabın sonunda kaybolan bir John Breed'in yerini talep ediyor. Daha da rahatsız edici olan, Lena'nın kendine bebek olarak sahip olduğu vizyonlardır. Karanlık annesi Sarafine hakkında şok edici şeyler öğrenir ve tanıdığı her şeyi sorgulamaya başlar. Annesi İddia için olduğu kadar güçsüz mü? Işık mı demek istiyordu? Lena'yı gerçekten seviyor muydu? Bu vizyonlar roman boyunca dağılmıştır ve bilgilerle ne yapacağınıza karar vermek size bağlıdır. Her zaman olduğu gibi, yazarlar size pazarlık yaptığınızdan daha fazla soru bırakacak ortalama bir gizemi nasıl yazacaklarını biliyorlar. Roman, kendinizi yalnızca son sayfada cevaplarken bulacağınız büyük bir soru. Lena ve Ethan, kitabın şüpheli olaylarıyla tartılan son derece mücadele eden karakterlerdir. Sevgileri her ikisi için de her zaman bir rahatlama kaynağı olsa da, Ethan şimdi kız arkadaşına acı çekmeden ve enerjisini tüketmeden dokunamıyor. Bununla savaşmaya çalışırken bile, bir dakikadan fazla bir öpücüğün onu çok iyi öldürebileceğini biliyor. Genel komploda ne kadar küçük bir rol oynadığına rağmen ilişkilerinden zevk aldım ve bir sonraki kitapta nasıl geliştiğini görmek için sabırsızlanıyorum. Kaldığımız muazzam uçurumdan sonra, düşüneceğiniz açık bir problem! Bunu kısa ve tatlı tutmak, çünkü Güzel Kaos'un planını anlatmaya çalışmak, LOST'un tamamını anlatmaya çalışmak gibi, Kami Garcia ve Margaret Stohl, serinin başka bir tırnak ısırma taksitiyle geri dönüyor. Gizemler daha büyük ve daha iyi, kötü adamlar kastediyor ve bahisler ölçülemeyecek kadar yüksek. Kitap boyunca tonlarca ipucu kalıyor ve zaman zaman tüm parçalara sahip olacaksınız, ancak birbirine nasıl uyduklarını bilmiyorsunuz. Bu, yazarlar bombayı bırakana ve başlangıçta nasıl görmediğimizi merak etmemize kadar. Bir kez daha, uzunluk ve tempo ile ilgili bir sorunum vardı, ancak genel olarak bu iyi bir okuma oldu. Link, John ve Ridley sonsuza kadar benim en sevdiğim karakterler olacaklar ve böyle kitaplar okurken umutsuzca ihtiyaç duyduğumuz komik rahatlığı sağlıyorlar!

darius-1

Hiç materyalist Anglo-Amerikan geleneğimizin kökenlerini merak ettiniz mi? Başka yerde arama. Bu casebook, temel mülkiyet hukukunun tüm giriş ve çıkışlarına sahiptir. Chattel'lerden basit koşullara tabi olan ücrete ve sonraki koşullara kadar ihtiyacınız olan her şey burada. Ve muhteşem resimlerle karşılaştığım tek vaka kitabı.

darius-1

The Lord of the Flies times gore.

darius-1

very.... grahpic, but it gets the point across. and the incident still has a lasting importance to this day. even though the exact numbers aren't known it's important not to forget what happened.