bulavalov

Bulat Konovalov Konovalov itibaren La Canonja, Tarragona, İspanya itibaren La Canonja, Tarragona, İspanya

Okuyucu Bulat Konovalov Konovalov itibaren La Canonja, Tarragona, İspanya

Bulat Konovalov Konovalov itibaren La Canonja, Tarragona, İspanya

bulavalov

Bu kitabı ilk olarak 11 yaşında okudum. Harry'nin tam olarak bir sihirbaz olduğunu öğrendiği yaştı. Bununla ilgili özel bir şey olmadığı için değil. Sadece söylemek gibi hissettim. Devam ediyorum .... Her zaman okumayı severdim, bu yüzden bu kitapların öfkelerini duyduğumda, onları kütüphaneden kontrol ettim. İlk başta biraz kafam karışmıştı ve belki de sıkıldım. Ama hikaye ilerledikçe bağlandım. Hikaye eğlenceli, şüpheli, esprili ve gerçekten oldukça ilginç. Sadece okumaya devam etmelisin. Ne olduğunu öğrenmek istiyorsun. Her zaman ortaya çıkarılan bir sır vardır. Sizi içeri çekiyor. Verilmiş, bu kitap mükemmel değil. Bu çocuklar için bir kitap, ama ben de onlara bağlı yetişkinler gördüm.

bulavalov

Alaycı mizahı ve aynı zamanda yerel ilgiyi seviyorum. Bu, basit bir seyahat günlüğünden daha çok bir anımsama kitabı ve bu yüzden yavaşça okumayı ve içine batırmayı tercih ettiğimi buldum. Dar bir teknede kısa bir tatil geçirdim ve sizi şeylerin yürüme hızında hareket ettiği paralel bir dünyaya tanıtıyor. Belki de kitap bu şekilde okunmalıdır. Yine de hoş. Belçika, Hollanda ve Fransa sürüklendi - genellikle kapalı! - ancak yerel şarapları tadın ve karakterlerle tanışmak için bolca zaman. Bir köpek sahibi olarak Terry'nin köpeğine verilen anlatıdaki rolün tadını çıkardım.

bulavalov

I feel so cheesy giving all these children's books 5 stars, but I can't help it, they're all so good! Considering I read them all years and years ago, they must be that good if I still love them so much after all this time. Little Plum is the sequel to Miss Happiness and Miss Flower, and just as faboo (maybe just a teeny bit less faboo), but highly enjoyable if, once again, you like dolls, dollhouses (especially Japanese ones), and the little girls who own them. NOT FOR PEOPLE WHO GET CREEPED OUT BY TALKING DOLLS

bulavalov

its really good .... aha .... teehee hehehehehehehehehehehe