enjoyanimation

Joyce Stenneke Stenneke itibaren Chernyy Zaton, Saratovskaya oblast', Rusya, 412756 itibaren Chernyy Zaton, Saratovskaya oblast', Rusya, 412756

Okuyucu Joyce Stenneke Stenneke itibaren Chernyy Zaton, Saratovskaya oblast', Rusya, 412756

Joyce Stenneke Stenneke itibaren Chernyy Zaton, Saratovskaya oblast', Rusya, 412756

enjoyanimation

Lonely Planet gibi diğer kılavuzlardan daha taşınabilir olma avantajına sahiptir, ancak daha az kapsamlıdır. Özellikle yürüyüşe için iyi.

enjoyanimation

bilgilendirici ...

enjoyanimation

Bu kitap, gelecekte Japonya'nın denize kaybolduğu ve İngiltere'nin çeşitli şehirler tarafından bölümlere ayrılan bir şehre - Londra Metrozone - dağıldığı Armageddon'dan sonra geçiyor. Samuil Petrovitch, gizemli bir geçmişi ve değiştirilmesi gereken bir kalbi olan bir Rus doktora öğrencisidir. Genellikle kendine saklanır, ancak bir kadını kaçırılmaktan kurtardığında, her şey kafasına döner. Şimdi sadece hayatta kalmaya çalışıyor. Kitabın kurulduğu dünyayı anlamak zor buldum. Arka hikaye yok, bu yüzden okuyucu gittikçe her şeyi bir araya getirmeye bırakıldı. Bunu yapmak benim için neredeyse tüm kitabı aldı. Kitap, gangster tarzı olaylarla dolu. Hızlı, staccato eylemi. Petrovitch Rusça olduğu için tüm küfür ve tepki ifadeleri Rusça'dır. Bunu takip etmem biraz zor, çünkü Rusça bilmiyorum. Niyet ortaya çıkıyor, ama kullanılan gerçek kelimeler benim için bir gizem. Genel olarak, bunu biraz kafa karıştırıcı da olsa, heyecan verici bir okuma olarak buldum. Hızlı eylem, erkeklere kadınlardan daha çekici gelmesini sağlıyor. Üçlemede ilk olduğu için, bir sonraki cildin okunmasının daha kolay olacağını tahmin ediyorum, çünkü şimdi dünyadaki durumu biliyorum.

enjoyanimation

Bu şimdiye kadarki en iyi edebiyat değil, ama benim 13 yıl var. video oyunları bir kenara koymak ve bir buçuk gün boyunca doğrudan okumak için yaşlı oğlu. Daha sonra sonraki iki kitaba geçti, bu yüzden şikayet edemem.

enjoyanimation

How flippin crazy was this book! Loved every page.

enjoyanimation

A good conclusion to an interesting series. I knew parts of what were coming but I didn't remember everything so it was still a surprising ending. Very sad in places but I guess Bonaparte handled the issue of "royal infertility" much better than Henry VIII. Josephine continued to be a compelling character and her occasional memories of childhood on Martinique were an interesting contrast to her opulent lifestyle. I still don't understand how France ended up with an Emperor who needed an heir after the Revolution. Was it just cult of personality or did people really think that without Napoleon everything they had achieved would fall apart?

enjoyanimation

Another great book to read!

enjoyanimation

Fascinating in the beginning, tedious in the middle and end. Epilogue brings the tediousness together though and makes you realize why the Reader gets frustrated and bored about halfway through. The book makes some connections with how society views depression and the deeper philosophical underpinnings of our nation's approach to what it refuses to feel or understand (Prozac), but the Reader really has to make most of those connections on her own. Not a bad thing.

enjoyanimation

I enjoyed this almost as much as I enjoyed War Dances. It was funny, it was touching, it made me laugh out loud and it tickled my heart. I particularly enjoyed the honest depiction of the relationship between Junior and Rowdy. I'm not sure what level this is recommended for young adults, but I definitely would have appreciated reading this when I was younger. Alexie provides so many honest depictions on the awkwardness of teenage life, his struggle with racial identity and his problems on the "rez." There is much here to offer. I highly recommend this and War Dances as it's a quick and very enjoyable read.