enjoyanimation

Joyce Stenneke Stenneke itibaren Chernyy Zaton, Saratovskaya oblast', Rusya, 412756 itibaren Chernyy Zaton, Saratovskaya oblast', Rusya, 412756

Okuyucu Joyce Stenneke Stenneke itibaren Chernyy Zaton, Saratovskaya oblast', Rusya, 412756

Joyce Stenneke Stenneke itibaren Chernyy Zaton, Saratovskaya oblast', Rusya, 412756

enjoyanimation

Lonely Planet gibi diğer kılavuzlardan daha taşınabilir olma avantajına sahiptir, ancak daha az kapsamlıdır. Özellikle yürüyüşe için iyi.

enjoyanimation

bilgilendirici ...

enjoyanimation

Bu kitap, gelecekte Japonya'nın denize kaybolduğu ve İngiltere'nin çeşitli şehirler tarafından bölümlere ayrılan bir şehre - Londra Metrozone - dağıldığı Armageddon'dan sonra geçiyor. Samuil Petrovitch, gizemli bir geçmişi ve değiştirilmesi gereken bir kalbi olan bir Rus doktora öğrencisidir. Genellikle kendine saklanır, ancak bir kadını kaçırılmaktan kurtardığında, her şey kafasına döner. Şimdi sadece hayatta kalmaya çalışıyor. Kitabın kurulduğu dünyayı anlamak zor buldum. Arka hikaye yok, bu yüzden okuyucu gittikçe her şeyi bir araya getirmeye bırakıldı. Bunu yapmak benim için neredeyse tüm kitabı aldı. Kitap, gangster tarzı olaylarla dolu. Hızlı, staccato eylemi. Petrovitch Rusça olduğu için tüm küfür ve tepki ifadeleri Rusça'dır. Bunu takip etmem biraz zor, çünkü Rusça bilmiyorum. Niyet ortaya çıkıyor, ama kullanılan gerçek kelimeler benim için bir gizem. Genel olarak, bunu biraz kafa karıştırıcı da olsa, heyecan verici bir okuma olarak buldum. Hızlı eylem, erkeklere kadınlardan daha çekici gelmesini sağlıyor. Üçlemede ilk olduğu için, bir sonraki cildin okunmasının daha kolay olacağını tahmin ediyorum, çünkü şimdi dünyadaki durumu biliyorum.

enjoyanimation

Bu şimdiye kadarki en iyi edebiyat değil, ama benim 13 yıl var. video oyunları bir kenara koymak ve bir buçuk gün boyunca doğrudan okumak için yaşlı oğlu. Daha sonra sonraki iki kitaba geçti, bu yüzden şikayet edemem.

enjoyanimation

How flippin crazy was this book! Loved every page.