dioska_lejhbur

Dioska Lejhbur Lejhbur itibaren Jalikhand, Uttarakhand 246161, Hindistan itibaren Jalikhand, Uttarakhand 246161, Hindistan

Okuyucu Dioska Lejhbur Lejhbur itibaren Jalikhand, Uttarakhand 246161, Hindistan

Dioska Lejhbur Lejhbur itibaren Jalikhand, Uttarakhand 246161, Hindistan

dioska_lejhbur

Atınızı korkutucu durumlara güvenli bir şekilde nasıl maruz bırakacağınız ve farklı reaksiyonlarıyla nasıl başa çıkacağınız için birçok ipucu ve fikir.

dioska_lejhbur

Genç bir kızın ailesi, çayırda tanıdığı tek evden uzaklaşıyor. Genç kardeşi - hala bir bebek - etkilenmeyeceğini düşünüyor çünkü “saçakların nerede beslendiğini bilmiyor. / İlkbaharda kazların gökyüzü konuştuğu yer”. Aslında, "kışı bile görmedi". Ailenin çiftliğini satın alan yeni insanlarla yaşamayı veya bir ağaçta yaşamayı, hatta Bly Amcası ile birlikte hareket etmeyi ve kahvaltıda pasta yemeyi düşünüyor. Kendisini ahırda yaşadığını, “teneke çatıda / yağmurda pencereleri sallayan rüzgarı dinlerken” hayal ediyor, ama sonunda annesi, bebeğe ilk önce ne bildiğini hatırlatmak için onlarla birlikte gelmesi gerektiğine ikna ediyor. . Şarkıların anılarını ve ineklerin kulaklarının yumuşaklığını ve evinin bazı hatıralarını toplar - çayırlık bir toprak torbası, babasının pamuk ağacı ağacından bir dal - ve bu şeyleri de hatırlayabilmesi için biliyor. Moser'in güzel, karamsar gravürleri daha çok altyazılı öyküyü anlatır, zaman ve ortamı tasvir eder. KULLANIM: Bu kitabı bir araç olarak kullanarak vurabildiğimiz karşılaştırmalar sayılamaz. Sadece yazma süreciyle ilgili standartlarda, bu kitap birçok harika sınıf deneyimine ilham verebilir. Öğrenciler, MacLachlan'ın kitabının şiirini nesir haline getirmeye ve sonra tekrar geriye adanmış bir öğrenme merkezi ile keşfederek nesir ve şiir kavramlarını öğreneceklerdir. Bu araştırmadan sonra, belirli bir yazı parçası için bir yapıya nasıl karar verileceğine dair bir tartışma, öğrencilerin kendi Bildikleri İlk şiirlerini veya kendi Bildikleri İlk şiirlerini yazabilecekleri ilk anılarını getirmelerine yol açabilir. anı. Daha sonra, onları bir sınıf olarak yayınlayabilirlerdi.

dioska_lejhbur

Bu kitap beni çok etkiledi. Sırf korku, tatlı aşk, yoğun üzüntü - hepsi beni duygusal bir roller coaster'a yönlendirdi. Nefesimi kesen hem mutlu hem de hüzünlü kısımlar vardı. Bana hala dokunmaya devam eden inanılmaz bir kitap.

dioska_lejhbur

İlk başta bu konuda pek emin değildim, ama son 100 sayfa beni tamamen geri çevirdi.